Chorvatsko od 677 Kč
Zobrazit zájezdy

Jeli jste s Regiojetem do Chorvatska? Jaké to bylo?

Vloženo: 1. července 2020
Poslední příspěvek: 20. září 2021
nový člen nový člen /
Martin_B
nový člen nový člen / před 2 lety
Martin_B
Zdravím, využil jste někdo vlak Regiojet do Chorvatska? Kolik hodin to trvá? Každý rok jsme jezdili Chorvatsko autem, ale přijde mi, že by to nemuselo být špatné ani vlakem. Musí mít člověk roušku celou cestu? Kdo má zkušenost, podělte se prosím

Odpovědi 4 odpovědi

Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 2 lety
Johanes
před 2 lety
@Martin_B ~ Ahoj Martine já jsem jel do Splitu vlakem před 20 lety na konci byl vagon na auta a byl to nezapometutelný zážitek. Jeli jsme Praha Brno Mariborský průsmyk přes několik nádraží kde se mašiny přepojovali ze předu do zadu no prostě z hor jsme sjížděli do Splitu cik cak. Dnes údajně je to pohodlnější s občerstvením a klimatickýma vagonama. To jen z doslechu známého zaměstnance Regiojetu, ale to může být jen lákavá reklama.
Martin_B
nový člen nový člen /
Martin_B
nový člen nový člen / před 2 lety
Martin_B
před 2 lety
@Johanes ~ Díky Johanesi, mě na tom láká, že bych se přes noc vyspal..dal bych si pivko, jídlo a zalezl..a ráno budu tam..odpočatej. S auťákem bych to bral radši, ale to už bohužel nejezdí.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Naprostá neschopnost této společnosti dorazit kamkoliv včas. Při prijezdech i odjezdech několik hodin zpoždění jako naprostý standart. Bohužel jsem obdobné recenze nebral moc vážně. Moje chyba. Ale již nikdy více ..
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před rokem
Arne1
před rokem
@anonym ~ a jseš si jist že to zpoždění je jejich vina ?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů