Jsou tu medůzy?

Vloženo: 15. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 8. ledna 2018
Bimbina
host
Bimbina

Ahoj, jdu za vami pro pradu, Koukám, kam bych mohla v létě vyrazit na dovču a zaujala na Kréta. No moje rozhodování kám na dovolenou většinou ovládají medůzy. Mám z nich strašnou panickou hrůzu. Jsou na Krétě medůzy? Možná spíš kdybyste mi dokázaly doporučit nějaké letovisko, kde nejsou. Dík dík.

6 odpovědí
+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Řadit odpovědi podle data přidání:
Anonym
host
Anonym
Jarka
Vloženo: 7. prosince 2017

Na Krétě jsme medůzy nikdy neviděli, i když jezdíme v různých termínech. Ale co je otravné kolem letovisek v okolí Hersonisos, jsou malé kousající rybičky, které se za člověkem táhnou a jak přestane plavat, tak štípou.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)
kreta agia pelagia
Vloženo: 8. prosince 2017

doporucila bych agia pelagia na krete je to 15km od hlavniho mesta kretyHeraklionu,kde je i letiste,je tam krasne,meduzy nejsou,ktasne klidne more,bydlela jsem primo u more,dobry supr hotel v agia pelagia hotel alexandr

 

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Mirek
host
Mirek
Stella Vilage, Stella Palace
Vloženo: 22. prosince 2017

Jezdím na Kétu už 12 let. Má vyzkoušenou oblast kolem vesnice Analipsy, konkrétně Stella Vilage nebo o trochu vyšší kategorie Stella Palace. Jde o společný komplex, který využívá cca 10 bazenů od dětských s pirátskou lodí až bazenény pro dospělé, Přes místní komunikaci je hotelová pláž -lehátka a slunečníky pro hosty hotelu zdarma. Je tam i miniatura klasického řeckého divadla a každý večer program pro děti a od 09 večer program pro dospělé a děti co neusnou. V areálu je několik barů a obchodů. Z hotelu se dá jet silničním vláčkem do přístavu "Chersonisos" včetně návštěvy místních kaváren a obchodů. Jedná se o rodinný hotel, tak je večer klid. Letos pojedu zase, jsem již pravidelný návštěvní hotelu Stella Palace. Medůzy ani kousavé rybičky jsem neviděl.  

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)
Bambina
host
Bambina
Děkuji, kde je živo?
Vloženo: 31. prosince 2017

Teda, jsem příjemně překvapená. Ještě k těm rybkám - to josu jakože takové ty rybí lázně zadara, ne? Když si sednete do křesla, dáte nohy do akvárka a oni vám ožerou starou kůži. Nebo to víc bolí?
Potřeboovala bych někam, kde je večer živo. Nejsem moc rodiný tip a jezdím na dovču věytšinou sama. Proto potřebuju, aby tam bylo živo.Ráda se seznamuju s místníma. Dá se tu normálně půjčit skutr, že?


certice74 - jak bydlela přímo u moře? Jakože nějaký bungalov? To by se mi taky líbilo!

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Rybky rybky
Vloženo: 8. ledna 2018

Prvně jsem se s těmito kousavými rybkami setkal na Krétě, kousek od Agios Nikolaos. Mají asi centimetrový černý pásek na ocasu. Někdy je to jejich okusování až nepříjemné, vypadá to, že skutečně mají zuby. Gara Rufa to určitě nejsou. S podobnýma potvorama jsem se setkal ještě i na Sardinii. Ale s medůzama jsem se na Krétě nesetkal.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)
ZDENKA
host
ZDENKA
RYBICKY
Vloženo: 8. ledna 2018

ANO STEJNA SKUSENOST NASE MALA VNUCKA SE JICH HODNE BALA A I BRECELA ALE PRO DOSPELEHO TO NENI NIC HROZNEHO TY RYBICKY. MEDUZU JSME TAM NEVIDELI ANI JEDNU A JINAK JE KRETA NADHERNA!

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)

Vložit odpověď

Přihlaste se a bude se vám pohodlněji diskutovat. Nemáte zatím vytvořený profil? Vytvořte si ho, netrvá to ani dvě minuty.

* nepovinné
* nebude uveřejněn u příspěvku

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů.

* správná odpověď je ne;)

Podívejte se levné zájezdy