Slovinsko od 583 Kč
Zobrazit zájezdy

Jsou ve Slovinsku k dispozici turistické karty?

Vloženo: 28. července 2019
Poslední příspěvek: 1. srpna 2019
stálá členka stálá členka /
Surimi
stálá členka stálá členka / před 10 měsíci
Surimi
Ahoj, pojedeme na dovolenou do Slovinska bez cestovky. Nevíte někdo jestli tam existují letní zážitkové karty (pro jednotlivé oblasti), na způsob jako v Rakousku ? Buď vstupné na zajímavá místa "all inklusive" v kartě, nebo slevy v % ?? Děkuji za odpovědi.

3 odpovědi

HonZAjs
nový člen nový člen /
HonZAjs
nový člen nový člen / před 10 měsíci
HonZAjs
před 10 měsíci
@Surimi ~ Ve Slovinsku byla mám dojem nějaká ta Urbana karta, která šla koupit v turistických informačních center, v hotelích nebo na internetu. Šlo ji použít na autobusovou dopravu, volný vstup na hlavní turistické zajímavosti, bezplatné prohlídky s průvodcem, výlet lodí, turistický vláček a lanovky. Teď jsem to hledal a mrknětě se sem: www.visitljubljana.com/sl… Pokud dobře překládám tak je v tom tedy více než 20 památek, autobusy jak jsem psal, 1x prohlídka města s průvodcem a 24 hodinový přístup k internetu. Lze zakoupit na 24 hodin, 48 a 72 hodin.
LucieN
nový člen nový člen /
LucieN
nový člen nový člen / před 10 měsíci
LucieN
před 10 měsíci
@HonZAjs ~ Na Urbana card šlo před pár lety půjčit i kolo. Na stanovišti kola přiložíte kartu, zapůjčíte kolo a 1 hodinu jej využíváte zdarma (poté už platíte pronájem) a kolo vrátíte na jiném stanovišti. My jsme ji používali i pro dopravu autobusem, stála 2 eura, pak si ji dobíjíte. Urbanomat automaty na jízdenky byly vždy v blízkosti autobusových zastávek a šla použít jak hotovost, tak debetní nebo kreditní karty.
Surimi
stálá členka stálá členka /
Surimi
stálá členka stálá členka / před 10 měsíci
Surimi
před 10 měsíci
Děkuji za info.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí