Kam jet na raft?

Vloženo: 15. února 2019
Poslední příspěvek: 16. března 2019
anonym
před 3 měsíci
anonym
Zdravím, máte někdo doporučení kam jet do ciziny na raft? Díky

3 odpovědi

Arne1
Arne1
před 3 měsíci
Arne1
před 3 měsíci
Řeka Una v Bosně kousek od chorvatkské Plitvice
Kristýna
Kristýna
před 2 měsíci
Kristýna
před 2 měsíci
anonym ~ Hezký den, nádherných míst kam se vydat raftovat je spousta. Krásná je například řeka Sjoa v Norsku, Tara v Černé Hoře, Neretva v Bosně a Hercegovině, Inn v Rakousku, Cetina v Chorvatsku a především řeka Soča ve Slovinsku. Osobně jsem raft vyzkoušela na posledních dvou zmiňovaných, a musím říct, že průzračnější řeku jako je Soča jsem neviděla. V obci Bovec u řeky Soči se nachází české outdoorové centrum Alpi center (www.raftingslovinsko.cz/), kteří zajišťují dobrodružné sjíždění řeky na raftu, ale také další aktivity jako je třeba jízda na kajaku či canyoning. Nabízí také přespání v místním kempu či v apartmánech. My jsme byli s jejich službami nad míru spokojení a určitě pojedeme zase. Byl jste vy někdy raftovat? Jaká místa doporučujete?
Darina
Darina
před 2 měsíci
Darina
před 2 měsíci
Já se také přikláním k Soče ve Slovinsku. Hezčí řeku jsem snad neviděla. Byli jsme s klukama (češi), kteří se tam tím přímo zabývají, doporučuju: www.alpicenter.cz/

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů