Maledivy od 35 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na dovolenou

Vloženo: 22. února 2022
Poslední příspěvek: 17. srpna 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
adamk
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
adamk
Ahoj. S kamarádkou plánujeme jet na Maledivy. Ve výběru máme i Mallorcu a Kanáry. Které místo vám přijde nejlepší? Popřípadě budu rád za doporučení

Odpovědi 8 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 lety
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@adamk ~ Dobrý de tak to já také bych ráda ale koncem roku. Na Facebooku naleznete skupinu Cestujeme na Maledivy ,tam Vám hodně poradi
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Sva1
před 2 lety
Záleží na tom, co od dovolené očekáváte, jakou preferujete stravu a kolik plánujete utratit. Pokud vyhledáváte klid, výborné služby, šnorchlování, potápění a vyberete si správný ostrov, tak jednoznačně Maledivy.
Na Mallorce to hodně žije, jsou velké rozdíly mezi kvalitou pláží a hotelů, za mě na Mallorce jedině na sever a navíc si půjčit auto a celý ostrov si projet.
Kanárské ostrovy - opět - který z ostrovů? Celoročně počítejte se studenějším mořem a větrem
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 lety
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@Sva1 ~ Vy jste byla na Maledivách ? Nevím zda si vzít od C.K. což je pro jednu osobu hodně drahé , či jet od prodejců českých , kteří tam žijí . Ale kde mám vzít jistotu , že si mě vyzvednou na letišti ?
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Sva1
před 2 lety
@DanaDianaNoymi ~ ano, na Maledivách jsem byla v červenci 2021 a ano, Maledivy jsou drahé, ale stálo to za to. Letenky jsme si kupovali sami s Qatar Airways, cena cca 15000/osoba. Ubytování jsme zařizovali také sami a všechno fungovalo bez problémů. Na letišti nás čekal zástupce hotelu, převezl nás k hydroplánu, výlety jsme si objednávali na recepci. Zpáteční nutný PCR test zařídil resort. Všichni umíme dobře anglicky, a jsme zvyklí cestovat bez CK.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 lety
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@Sva1 ~ a od koho jste bydleli ?
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Sva1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Sva1
před 2 lety
@DanaDianaNoymi ~ jak jsem psala, ubytování jsme si zařizovali sami, přímo s hotelem. Byli jsme 2 dospělí na 14 dní, celková cena za letenky, ubytování v samostatné plážové vile, AI, všechny výlety, transfery, pojištění cca 130000
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sva1 ~ Děkuji moc
marketan3
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
marketan3
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
marketan3
před rokem
Maledivy jsou super, byla jsem před pár lety, ale za mě spíše na kratší dovolenou (Max 14 dní), mám raději poznávací a více turistické dovolené, což zde nebylo úplně možné. Toto léto trávím zatím v ČR a objíždím krásy naší země spolu s Wellness a musím říct, že jsem opravdu nadšená, co vše za krásné Wellness centra, masáže atd v ČR máme.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů