Zanzibar od 28 109 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na dovolenou na Zanzibar?

Vloženo: 20. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 25. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KačaBee
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
KačaBee
Byl jste tady někdo na Zanzibaru? A poradíte s jakou CK nejlepé jet a kam na Zanzibar vyrazit? Podmínky: mělký vstup do vody, možnost šnorchlování a potápění, dostupné výlety.

Odpovědi 3 odpovědi

Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Avera
před 3 lety
@KačaBee ~ Byli jsme před 3 lety a za tyden jedeme znovu. Naprosto nám vyhovovala pláž Nungwi, jedeme opět do stejného hotelu. Není zde takový odliv, takže do moře se dá vlézt po celý den a i nějaký koral a utes se tam najde. Na výletě jsme byli s místní ck, levněji než v hotelu a byli jsme spokojení. Letos se chceme jít podívat do záchranné stanice pro karety, kam dojdeme od hotelu pěšky a zase nějaký výlet, nejspíš na sloní želvy a na opičky do pralesa. Do hlavního města nechceme, minule jsme jim projížděli a nějak to na nás neudělalo dobrý dojem. Byla jsem ráda, že jsem zavřená v klkmatizovanem autě.
KačaBee
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KačaBee
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
KačaBee
před 3 lety
@KačaBee ~ Můžu se zeptat v jakém hotelu jste konkrétně byla? Také jsem slyšela názor, že místní jsou hrozně otravní a zkazilo to celkový dojem z dovolené. Tak by mě zajímalo jak to je?
Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Avera
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Avera
před 3 lety
@KačaBee ~ byli jsme v hotelu Royal Zanzibar a byli jsme moc spokojení. Mírně otravni ruzni prodejci tam taky byli, ale nic , co by vadilo. Když jsme šli z lehátka do moře, tak se nám snažili něco nabízet, ale když se člověk nezastavuje, tak vás neobtěžují. Jinak se většinou snaží se s vámi dát do řeči, ale my moc neumíme anglicky, takže si moc nepokecáme. Z hotelu jsme šli pár kilometrů po pláži na obě strany a neobtěžovali. Akorát jeden masaj se mě ptal, jestli se mně líbí masajský chlapi, tak jsem řekla, že nevím, protože jsem ho nechtěla urazit

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů