Kam na silvestra za teplem za málo peněz

Vloženo: 30. května 2019
Poslední příspěvek: 3. června 2019
Lenka15
před 3 měsíci
Lenka15
Prosím nemáte někdo zkušenosti, s výletem (dovolenou) na Silvestra za teplem a aby to nebylo příliš finančně náročné??

3 odpovědi

Jarča
Jarča
před 3 měsíci
Jarča
před 3 měsíci
Ahoj, my jsme byli před lety na Silvestra v Egyptě. V Hurghadě bylo přes den 30 stupňů a já přijela opálená jak v létě. A cenově super!
Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
@Lenka15 ~ Dobrý večer,
Můžete se podívat například do našeho vyhledávače zde. Nejlevnější týdenní dovolenou přes Silvestra za teplem seženete do indické Goa či do Ománu. Určitě Vám nebude zima ani ve Spojených Arabských Emirátech, kam se dají sehnat poměrně levné letenky.
O něco chladněji bude v Egyptě, na Kanárech, v Maroku či v Izraeli, kde se teplota v prosinci pohybuje okolo 18-22 °C. Což je určitě stále příjemné oproti počasí v Česku.
Každopádně pokud se chystáte jet na vlastní pěst, doporučuji sledovat akční letenky na našich stránkách, a pokud budete mít štěstí, můžete sehnat letenky do Thajska, Malajsie, na Bali či Zanzibar kolem 10 tis. Kč za zpáteční let.
Ovča
Ovča
před 3 měsíci
Ovča
před 3 měsíci
Záleží na tom, zda chcete celou dovolenou kompletně od CK, nebo vám stačí letenky, a zbytek si zařídíte sami. Jen s tím musíte začít brzy, na poslední chvíli již bude vše drahé. Já byla ve vlastní režii v Malajsii, nejvyšší položka byla letenka, vše ostaní levnější než u nás, ale v Austrálii jsou v tu dobu hlavní letní prázdniny, tak byl docela probllém sehnat na pobřeží ubytování.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů