Kam na silvestra za teplem za málo peněz

Vloženo: 30. května 2019
Poslední příspěvek: 19. prosince 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lenka15
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
Lenka15
Prosím nemáte někdo zkušenosti, s výletem (dovolenou) na Silvestra za teplem a aby to nebylo příliš finančně náročné??

4 odpovědi

Jarča
nová členka nová členka /
Jarča
nová členka nová členka / před rokem
Jarča
před rokem
Ahoj, my jsme byli před lety na Silvestra v Egyptě. V Hurghadě bylo přes den 30 stupňů a já přijela opálená jak v létě. A cenově super!
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@Lenka15 ~ Dobrý večer,
Můžete se podívat například do našeho vyhledávače zde. Nejlevnější týdenní dovolenou přes Silvestra za teplem seženete do indické Goa či do Ománu. Určitě Vám nebude zima ani ve Spojených Arabských Emirátech, kam se dají sehnat poměrně levné letenky.
O něco chladněji bude v Egyptě, na Kanárech, v Maroku či v Izraeli, kde se teplota v prosinci pohybuje okolo 18-22 °C. Což je určitě stále příjemné oproti počasí v Česku.
Každopádně pokud se chystáte jet na vlastní pěst, doporučuji sledovat akční letenky na našich stránkách, a pokud budete mít štěstí, můžete sehnat letenky do Thajska, Malajsie, na Bali či Zanzibar kolem 10 tis. Kč za zpáteční let.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před rokem
Ovča
před rokem
Záleží na tom, zda chcete celou dovolenou kompletně od CK, nebo vám stačí letenky, a zbytek si zařídíte sami. Jen s tím musíte začít brzy, na poslední chvíli již bude vše drahé. Já byla ve vlastní režii v Malajsii, nejvyšší položka byla letenka, vše ostaní levnější než u nás, ale v Austrálii jsou v tu dobu hlavní letní prázdniny, tak byl docela probllém sehnat na pobřeží ubytování.
Ibina
nová členka nová členka /
Ibina
nová členka nová členka / před 7 měsíci
Ibina
před 7 měsíci
@Lenka15 ~ My létáme na Vánoce a Silvestra do Egypta do Hurghady. Je tam teplo a Vánoční atmosféru si tam taky užijete. Krásně vyzdobené hotely a Silvestrovský mejdan je vždycky super.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů