Kam v březnu k moři

Vloženo: 9. března 2019
Poslední příspěvek: 16. března 2019
Morphine
před 2 měsíci
Morphine
Zdravim, hoďte mi vaše tipy kam v březnu k moři? Kde už/ještě/stále bude teplá voda a nebude to ani přes půl planety a ani moc drahé. Dík všem

3 odpovědi

Kristýna
Kristýna
před 2 měsíci
Kristýna
před 2 měsíci
@Morphine ~ Hezký den, můžete vyrazit například na Kapverdy, kde teplota moře dosahuje v březnu 23°C a teplota vzduchu je okolo 25 °C. Mrkněte na našeho průvodce a na zájezdy: www.cestolino.cz/pruvodce… . Nejlevnější jídlo v restauraci se dá pořídit za 130 - 200 Kč, ale většina hotelů nabízí ubytování s all inclusive, takže Vás ceny jídel v restauracích nemusí moc zajímat. Zájezdy začínají na 12 000 Kč.
Další možností jsou Spojené Arabské Emiráty, kde moře má okolo 23-25 °C a vzduch okolo 25-28 °C. Emiráty jsou poměrně drahé, ale vždy se dá nakoupit levně například na místních trzích. Průvodce a zájezdy hledejte zde: www.cestolino.cz/pruvodce/sae . Nejlevnější zájezdy seženete od 10 000 Kč.
V Egyptě teplota Rudého moře sahá v březnu k 25 °C a venkovní teplota k 28 °C, není ještě takové vedro jako v létě, takže ideální je spojit odpočinkovou dovolenou s poznáváním. Další informace: www.cestolino.cz/pruvodce… . Cenově vychází Egypt úplně nejlépe, kdy all inclusive zájezd můžete pořídit od cca 9 000 Kč.
Dáša
Dáša
před 2 měsíci
Dáša
před 2 měsíci
@Morphine ~ Hezký den, já bych určitě kromě zmiňovaného ještě doporučila Kanárské ostrovy . Vzduch je kolem příjemných 25 °C a teplota moře cca 20 °C. Z Prahy je doba letu asi 4,5 hodiny, což je paráda.
Tom_D
Tom_D
před 2 měsíci
Tom_D
před 2 měsíci
@Morphine ~ Já bych doporučil ještě Omán, který je teď čím dál populárnější. V březnu se tam teploty pohybují na 30°C a teplota vody překračuje 26°C, takže naprosto ideální teploty. Z Prahy lehce přes 6 hodin přímého letu, což je také přijatelná vzdálenost. Za sebe můžu Omán doporučit po všech stránkách!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů