Česká republika od 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam za vínem? Něco jako Mikulov

Vloženo: 30. září 2019
Poslední příspěvek: 1. října 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Lada33
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Lada33
Hezký večer, chtěla bych váš požádat o radu, kam vyrazit za vínem? Aby to bylo podobné jako Mikulov, byli jsme tam před rokem na akci, sklípky byly otevřené. Moc se nám to líbilo. Kam jezdíte vy?

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Lada33 ~ Dobrý večer,
já každý měsíc vyrážím do vinařských vesnic v okolí Mikulova - Klentnice, Perná nebo Pavlov. Hlavně v Pavlově teď vyrostly super kavárny, vinárny a foodtruck, a atmosféra i víno jsou tam opravdu skvělé.
Další skvělou oblastí jsou vinohrady kolem Zaječí, Velkých Pavlovic nebo Rakvic.
Pokud hledáte alternativu k Mikulovu a toužíte po větším městečku tak doporučuji Znojmo. Město je to opravdu krásné a plné památek, a v okolí můžete vyrazit k údajně nejkrásnější vinici v Česku - Šobes.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Ondra
před 3 lety
@Lada33 ~ Já si nemůžu vynachválit vinařství pana Plačka v Moravských Bránicích. Má výborná vína, je možné si u něj ve sklípku zajednat degustaci
StarejVandrák
nový člen nový člen /
StarejVandrák
nový člen nový člen / před 3 lety
StarejVandrák
před 3 lety
@Lada33 ~ A co takové Valtice?
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Georg70
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Georg70
před 3 lety
Valtice doporučuji, jezdíme tam na kola. Je to střed začínajících výletů. Mikulov, Valtice, Pohansko, do Rakouska Stezka bosou nohou. Na víno chodíme Pod starou ředitelnu. Kvalitní víno vyrábí odborné učiliště. Zaplatíte si pouze vzorky vína co vypijete. Na víběr je 30 vín. Ve Valticích na zámku je Salón vín kde zapaltíte tuším 500Kč a můžete ochutnávat 2 hodiny dle libosti 100 nejleších vín ČR. Krásné je zelené travnaté náměstí, kde je možné ulehnout do stínu pod košaté Platany . Nádherný je zámek a zámecká zahrada. Za návštěvu stojí i bylinková zahrada.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů