Kanada - okolí Niagarských vodopádů

Vloženo: 3. ledna 2018
Poslední příspěvek: 9. dubna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
ahoj cestovatelé, prosím co je nejzajímavější v okolí Niagarských vodopádů a Toronta, budu tam asi 5 týdnů , vidím spoustu jezer na mapě , města - co vše vidět tak cca do 500 km ? díky

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Zdravím, velmi blízko Niagárských vodopádů u jezera Ontario se nachází pevnost Fort Niagara z 18. století. Můžete také navštívit městečko Jordan a okolní vinařský region. Určitě nevynechte hlavní město Kanady Ottawu a druhé největší město Montréal.
Pokud vyhledáváte přírodu tak Vás provincie Ontario jistě nezklame se svými několika národními parky a spousty jezer. Vydejte se do národního parku Bruce peninsula, kde najdete krásné pláže, lesy a jeskyně, které jsou více jak 400 milionů let staré. V národním parku Thousand Islands si vypůjčte kajak či paddleboard a prozkoumejte okolní přírodu z vody. Nádherné je také jezero Muskoka a její okolí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů