Kanárské ostrovy od 12 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Kanárské ostrovy v zimě

Vloženo: 2. července 2019
Poslední příspěvek: 22. února 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marlenka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Marlenka
Ahoj, přemýšlíme, že se v zimě pojedeme ohřát (nejlépe asi prosinec, leden, únor). Jaké jsou Kanárské ostrovy v zimě? Jaké je tam počasí? Vím, že poměrně teplo, ale opravdu se tam dá třeba i vykoupat? Nebude lepší dovolená jinde v toto období?

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Marlenka ~ Zdravím,
Kanárské ostrovy určitě v zimě doporučuji pokud od dovolené neočekáváte tropy a koupání celý den. Období je vhodné spíše na poznávání, ale některé dny může být velmi teplo a ideální teplota na koupání. Mezi stabilně nejteplejší ostrovy patří ty na východě - Lanzarote a Fuerteventura, což platí zejména v zimě. Obecně je vždy na jihu ostrova tepleji než na severu, a to až o několik stupňů. Přes zimu se teplota vzduchu pohybuje okolo 18-22 °C a občas může i zapršet. Voda má kolem 18-21 °C. Já jsem byla na Fuerteventuře minulý rok v prosinci a počasí bylo docela proměnlivé, jeden den nám pršelo, jeden den bylo zataženo a dva dny krásné svítilo sluníčko. Na výlety to bylo ideální, na koupání už tolik ne. Otužilci se ale koupali i za deště.
Pokud chcete vyrazit za stabilnějším počasím, tak z blízkých destinací můžu doporučit Kapverdy, Egypt, Omán či Spojené Arabské Emiráty.
TravelAddict
nový člen nový člen /
TravelAddict
nový člen nový člen / před 3 lety
TravelAddict
před 3 lety
@Marlenka ~ Doporučuju jih Tenerife.
Bliki
nový člen nový člen /
Bliki
nový člen nový člen / před 3 lety
Bliki
před 3 lety
@Marlenka ~ Obecně bych doporučoval spíš Gran Canarii nebo Tenerife a vždy jih takhle v zimě. Lanzarote a Fuerteventura mi přišly hodně větrné. Minulý rok jsme byli v listopadu na Gran Canarii, odsud jsme odjížděli v kabátech a tam bylo příjemné teplo. Měli jsme z 10 dnů převážně hezky, ale je pravda, že se v tohle období hodně rychle mění počasí. Leželi jsme na pláži a na obzoru se začalo dělat černo, říkali jsme si, že to v pohodě stihneme na ubytování, ale nestihli jsme.
Intago
nový člen nový člen /
Intago
nový člen nový člen / před 3 lety
Intago
před 3 lety
jih Tenerife, na to jsem specialista, byl jsem tam 9x. viz intago.sweb.cz/Tenerife.htm
Letos byla calíma, takže žhavý dech Sahary udělal horko ještě víc

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů