Kanárské ostrovy v zimě

Vloženo: 2. července 2019
Poslední příspěvek: 7. července 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Marlenka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 měsíci
Marlenka
Ahoj, přemýšlíme, že se v zimě pojedeme ohřát (nejlépe asi prosinec, leden, únor). Jaké jsou Kanárské ostrovy v zimě? Jaké je tam počasí? Vím, že poměrně teplo, ale opravdu se tam dá třeba i vykoupat? Nebude lepší dovolená jinde v toto období?

1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 měsíci
Kristýna
před 5 měsíci
@Marlenka ~ Zdravím,
Kanárské ostrovy určitě v zimě doporučuji pokud od dovolené neočekáváte tropy a koupání celý den. Období je vhodné spíše na poznávání, ale některé dny může být velmi teplo a ideální teplota na koupání. Mezi stabilně nejteplejší ostrovy patří ty na východě - Lanzarote a Fuerteventura, což platí zejména v zimě. Obecně je vždy na jihu ostrova tepleji než na severu, a to až o několik stupňů. Přes zimu se teplota vzduchu pohybuje okolo 18-22 °C a občas může i zapršet. Voda má kolem 18-21 °C. Já jsem byla na Fuerteventuře minulý rok v prosinci a počasí bylo docela proměnlivé, jeden den nám pršelo, jeden den bylo zataženo a dva dny krásné svítilo sluníčko. Na výlety to bylo ideální, na koupání už tolik ne. Otužilci se ale koupali i za deště.
Pokud chcete vyrazit za stabilnějším počasím, tak z blízkých destinací můžu doporučit Kapverdy, Egypt, Omán či Spojené Arabské Emiráty.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů