kaunas

Vloženo: 12. ledna 2019
Poslední příspěvek: 21. února 2019
anonym
před 7 měsíci
anonym
Zdravím! Chtěla bych s chlapem v nejbližší době do Litvy. Je to trochu netradiční, ale my to takhle máme raději. Slyšeli jsme o Kaunasu. Byl jste tam někdo? Zajímali by nás hlavně nějaké pěkné památky, rádi projdem všechno možné. Děkujeme dopředu za všechny typy!

4 odpovědi

Arne1
Arne1
před 7 měsíci
Arne1
před 7 měsíci
Má to cenu opisovat průvodce? Když tak koukněte napříkald sem:
www.radynacestu.cz/magazin…
litva.svetadily.cz/clanky…
www.seniortip.cz/?&module…
a mnoho dalších
anonym
anonym
před 6 měsíci
anonym
před 6 měsíci
No asi to nemá cenu opisovat, jen jsme se chtěla zeptat Přece jenom osobní typy se v průvodci většinou nepíšou. Každopádně děkuji za odkazy.
Arne1
Arne1
před 6 měsíci
Arne1
před 6 měsíci
V Kaunasu mne dost naštvalo, že byl docela problém se najíst. Chtělo to velké sebezapření, protože v restauracích samá mládež se kterou se nedalo rusky domluvit a furt chtěli anglicky.
Marcatko
Marcatko
před 6 měsíci
Marcatko
před 6 měsíci
Dobrý den, Kaunas jsme navštívili minuly rok v červenci a byli jsme moc spokojeni. Bydleli jsme v malém hotýlku poblíž starého centra. Je tu mnoho kostelů a historických domu. Tohle město jsme pojali spíše obchdne - je tu mnoho mensich obchodu i s lokální módou a designem, ale i světové značky. Ve městě se dá půjčit kolo. Ovoce a zelenina se dá koupit na menších trzisich (hlavně v sobotu). Kaunas má historicky hrad s opevnění, který je revitalizIvan a slouží jako promenáda a sportoviště,, je tu také venkovni amfiteátr. Ohledně jídla, je zde velké spektrum restauraci, my jsme vyhledávalí spíše ty alternativní a nebyli jsme zklamani.
Za městem je významný památník Devátá pevnost, nemůže ujít Vaši pozornosti. Ale až na závěr pobytu
Kaunas jenom doporucuju!!!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů