Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdo by se přidal

Vloženo: 25. června 2023
Poslední příspěvek: 4. července 2023
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 10 měsíci
DanaDianaNoymi
Hledám spolucestující na odlet 29.11. -14.6 na Madagaskar již mám zaplacený hotel , letím sama .

Odpovědi 6 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 10 měsíci
Sally
před 10 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ ahoj, to letíš na půl roku? Tak to se tam možná v květnu potkáme
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 10 měsíci
DanaDianaNoymi
před 10 měsíci
@Sally ~ Zlato ne na 16 dní , máš nějaké cestovní typy na Madagaskar ?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 10 měsíci
Sally
před 10 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ no ono to tak vypadá že letíš 29. listopadu
Tipy bych měl v té centrální části mezi Nosy Boraha - Antananarivo a Toliára. Jde o to kam letíš, jestli na Nosy Be, tak tam to vůbec neznám. Tam bychom my snad jedině na exturzi do výrobny rumu Džama
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 10 měsíci
DanaDianaNoymi
před 10 měsíci
Středisko
Ambatoloaka
Poloha
Hotelový komplex několika budov je umístěn v palmové zahradě přímo u pláže, cca 7 km od města Ambatoloaka s bary, restauracemi a obchody, cca 16 km od Hell-Ville a cca 30 km od letiště Nosy Be; zastávka autobusu cca 100 m od hotelu. Oficiální kategorie hotelu je 3* SUPERIOR.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 10 měsíci
Sally
před 10 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ Nosy Be vůbec neznám, my byli v centrální části a na Nosy Boraha (Pirátský ostrov). Nejvíce parků co jsme projeli je právě na ostrově Madagaskar. Na Nosy Be Ti neporadím, budeš muset asi podle výletů s cestovkou. Určitě bychom ani Já ani manželka nevynechali možnou exkursi do fabriky na výrobu rumu (alespoň malá informace, odkaz na fabriku jsem nenašel) www.rumrock.cz/recenze-dzama… Myslím že se to i dělá, nebo si zajistíš sama přes hotel.
A možná pro inspiraci jsem našel možné výlety, ale cenu asi neřeš, každý to má jinak
seeplaces.com/cs/zajezdy…
Případně toto
www.obletsvet.cz/pruvodce…
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 10 měsíci
DanaDianaNoymi
před 10 měsíci
Sally ty jsi neskutečné zlatíčko , moc a moc děkuji já vím vždy na koho se obrátit , jedině na tebe , víš . Nejlepší a nejchytřejší cestovatel ,Madagaskar byl můj sen několik let , jen stále sama cestuji ,přitel se tak krutě bojí leetadla , když mu na Whatsapu ukazuji tu nádheru živě , ani to jej nepřesvědčí , já jsem za to šťastná , mám 25 operací za sebou další přede mnou a pro mě to je kromě vnoučat a synů bezva rodiny to co mě dává i život

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů