Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdo by se přidal

Vloženo: 7. srpna 2023
Poslední příspěvek: 2. listopadu 2023
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 9 měsíci
DanaDianaNoymi
Odlétám dne 29.11. sama s přímím letem na Madagaskar na 16 dní , prodejce Čedok , přes Invii , kdo by se přidal ? Prodejce Čedok . Hotel Vanila
Kdo by se přidal ?
Děkuji .

Odpovědi 8 odpovědí

šipka
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 8 měsíci
šipka
před 8 měsíci
Ahoj Dano, uvažuji, že se přidám, ale jsou volné pouze pobyty pro dvě osoby, ty máš zakoupený asi jednolůžkový pokoj, dej vědět, zdraví Jana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 8 měsíci
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
@šipka ~ Ahoj Jani mám jednolůžkový pokoj hotel Vanila Spa na 16 dní , od 29 listopadu s přímým letem na 16 dní .Kupovala jsem přes Invii a bez problémů jednolůžkový jen jsem připlácela .Byla bych moc ráda .Hezký den Dana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 8 měsíci
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
tak asi nechceš nevadí měj se hezky Dana
šipka
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 8 měsíci
šipka
před 8 měsíci
Ahoj Dano, jela bych na týden od 29.11., pokud by byla letenka tak myslím, že by samotný hotel se dal objednat na vyžádání. Informovala jsem se na 14 dní, ale odrazuje mne cena cca 80tis. Nechávám to zatím otevřené. Na jaře budu poptávat partačku do Hurghady, 14 n více dnů do jednolůžkoveho pokoje, tak se třeba domluvíme, jezdím po 20. Květnu +-. Hotel Vanilla je dobrý výběr jakož i Madagaskar, omlouvám se za pozdější odpověď zdravím Jana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 8 měsíci
DanaDianaNoymi
před 8 měsíci
@šipka ~ Ahoj do Hurghady letím kolem 4 června 14 dní hotel Sunrise Agua Joy , již mi to hlídá kamarádka z Blue Style , abych se dostala mezi prvních 1000 a mám pojištění zdarma.Ten hotel skvěle znám , jsem tam jak jejich rodina , tsk mi vzali mezi sebe a mám tam dosti vvýhod, v srpnu jsem tam vzala syna z rodinou on řekl za málo peněz hodně muziky .
Co se týče Madagskaru , pro mě je týden kdekoliv málo , chci dost poznat i ostrov.Mám v té ceně ale i zaplacený 20 tisíc příplatek za neobsazené lůžko . Madagaskar byl můj sen 4 roky , byl dlouho zavřený kvůli Covidu . Moc se tam těším .
šipka
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 8 měsíci
šipka
před 8 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ ahoj Dano, zkoumala jsem hotel Aqua Joy sunrise, vypadá zajímavě, vyhovoval by mi i termín od 4.6. 15 dní v jednolůžkovem pokoji, ale jak jsem nyní zjistila, není v letní nabídce a prodej je spuštěn ode dneška, zdravím.....Jana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 7 měsíci
DanaDianaNoymi
před 7 měsíci
@šipka ~ ještě se hotel Sunrise Agua Joy neprodává každým dnem vyjde .
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 6 měsíci
DanaDianaNoymi
před 6 měsíci
@DanaDianaNoymi ~ kdo poradí výlety v Madagaskaru oblast Nosy Bay

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů