Kefalonie od 15 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kefalonie - tipy na výlety

Vloženo: 30. října 2019
Poslední příspěvek: 10. ledna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Hannna
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Hannna
Dobrý den, vím, že je ještě brzo, ale už plánujeme dovolenou na příští rok a zalíbila se nám dovolená na Kefalonii. Jsme spíš na památky a nějaké ty zajímavosti. Poradíte mi tedy co vidět na tomto ostrově? Dají se absolvovat z Kefalonie výlety i po moři na nějaká pěkná místa?

Odpovědi 4 odpovědi

Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Amy
před 3 lety
@Hannna ~ Nejkrásnější pláž na ostrově Myrtos, dračí jeskyně Drogarati, jeskyně Melissani, kláštery (např.sv. Gerasima), určitě místní vinařství Robola, je to moc pěkný ostrov. Půjčte si auto a projeďte celý ostrov, vesnička Fiskardo byla krásná s úžasnou marinou.
HelaHe
nový člen nový člen /
HelaHe
nový člen nový člen / před 3 lety
HelaHe
před 3 lety
@Hannna ~ Pláž Skala vyšlápněte si na Mount Ainos, klášter sv. Gerasima, městečko Assos a benátská pevnost. Je tam toho moře.
Davy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Davy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Davy
před 3 lety
Byli jsme na Kefalonii letos v září, což je ideální čas na cestování i koupání. Je krásně zelená a hornatá. Měli jsme auto na celý pobyt. Objednáno dlouho dopředu stojí mnohem méně než na místě. Doporučuji. Týden na projetí všeho nám nestačil. Určitě je dobré vidět známé pláže, výhledy ze zříceniny, z hor, nebo malý přístav Fiskardo s romantickým kavárnami na severu. Pobyt jsme si zpestřili filmem “Mandolína kapitána Correliho” natočeným právě tam.
Giorgio
nový člen nový člen /
Giorgio
nový člen nový člen / před 3 lety
Giorgio
před 3 lety
@Amy ~ Kefalonie o památkách není, jelikož tam nejsou. Proč tam nejsou si jistě rychle najdete. Ale nesmutněte, Kefalonie je o moři, přírodě, jídle a klidu (zatím). Vyberte si “to svoje” a užijte si to.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů