Chorvatsko od 1 684 Kč
Zobrazit zájezdy

Korčula, kam na výlety?

Vloženo: 10. ledna 2020
Poslední příspěvek: 10. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Borůvková
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Borůvková
Ahoj cestovatelé, můžete mi doporučit co navštívit v Chorvatsku - konkrétně Korčula? Byla jsem v Chorvatsku asi před 12 lety jako dítě a mám k tomu tak trochu averzi. Tuhle zemi mám spojenou s davy Čechů, kteří tam jezdí do kempů s konzervama. Nechci tuhle zemi kvůli tomu zatracovat a dát tomu ještě šanci. Můžete mi prosím něco doporučit, co stojí za to navštívit? Nějaké výlety na ostrově Korčula nebo kolem.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Borůvková ~ Hezký večer,
Korčula patří mezi nejkrásnější ostrovy Chorvatska, takže věřím, že nebudete zklamaná. Za návštěvu rozhodně stojí kouzelné hlavní město ostrova Korčula, rodný dům Marca Pola (s velkou pravděpodobností), a také vesnice Smokvica a Račišce. Relaxovat můžete na nádherných plážích jako jsou například pláž Pupnatska Luca, Vaja nebo Zitna. Na Korčule se však nachází spousta krásných zátok, kde se vyhnete davům a užijete si pravou pohodu. Za krásnými plážemi se také můžete vydat na blízký ostrov Proizd nebo Lastovo.
Určitě také doporučuji vyrazit na lodní výlet na ostrov Mljet, kde můžete prozkoumat zejména krásnou přírodu a slaná jezera.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů