Krmení zvířat v zoo

Vloženo: 7. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Michal_Neřeknu
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 8 dny
Michal_Neřeknu
Dobrý den, máte někdo zkušenosti, kde se dá zažít krmení zvířat v zoo? Koukal jsem teď na pražskou zoo, kde vidím krmení žiraf, krmení velbloudů a setkání s lachtany. Jenže já bych chtěl za lemury a protože letos zase nevyjde Madagaskar, tak je aspoň nakrmit. Umožňuje to některá zoo? Nebo si budu muset vybrat aspoň ty žirafy. )

2 odpovědi

Arne1
věrný člen věrný člen /
Arne1
věrný člen věrný člen / před 7 dny
Arne1
před 7 dny
Určitě ve Dvoře Králové
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 7 dny
Sally
před 7 dny
Krmení lemurů určitě probíhá v ZOO Jihlava a kolega říkal že i v Ostravě. V Jihlavě jsou komentovaná krmení pouze přes prázdniny. Nebo se dá zaplatit zážitkový program a člověk s lemury stráví zhruba hodinu. tedy s lemury kata.
A krmení na Madagaskaru? Záleží na průvodci. Do parku se bez jejich autorizovaného průvodce nedostanete. Ten stojí minimálně 70.000,- Ari na skupinu (cca 18,- € - rok 2018). To že Vám v průvodcích napíší, že můžete lemury krmit (rezervace Anja, Isalo), tak to není až tak pravda. Všude je to zakázané a v NP Anja Vás lemury krmit nenechají. V Lemurs parku, Vakona, Palmarium tam zamhouří oči, případně vám dají banán pro lemura. V Isalo záleží na náladě místních, ale tam jsou lemuři určitě divocí a tak je hlídají i Malgaši aby k něčemu nedošlo. Krmili jsme je všude (jejich i naše banány), akorát v NP Anja ne. A navíc se vždycky někde objevil hlídač parku, který sledoval, jestli zákaz neporušujeme.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů