Krmení zvířat v zoo

Vloženo: 7. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 14. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Michal_Neřeknu
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Michal_Neřeknu
Dobrý den, máte někdo zkušenosti, kde se dá zažít krmení zvířat v zoo? Koukal jsem teď na pražskou zoo, kde vidím krmení žiraf, krmení velbloudů a setkání s lachtany. Jenže já bych chtěl za lemury a protože letos zase nevyjde Madagaskar, tak je aspoň nakrmit. Umožňuje to některá zoo? Nebo si budu muset vybrat aspoň ty žirafy. )

Odpovědi 4 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Určitě ve Dvoře Králové
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Krmení lemurů určitě probíhá v ZOO Jihlava a kolega říkal že i v Ostravě. V Jihlavě jsou komentovaná krmení pouze přes prázdniny. Nebo se dá zaplatit zážitkový program a člověk s lemury stráví zhruba hodinu. tedy s lemury kata.
A krmení na Madagaskaru? Záleží na průvodci. Do parku se bez jejich autorizovaného průvodce nedostanete. Ten stojí minimálně 70.000,- Ari na skupinu (cca 18,- € - rok 2018). To že Vám v průvodcích napíší, že můžete lemury krmit (rezervace Anja, Isalo), tak to není až tak pravda. Všude je to zakázané a v NP Anja Vás lemury krmit nenechají. V Lemurs parku, Vakona, Palmarium tam zamhouří oči, případně vám dají banán pro lemura. V Isalo záleží na náladě místních, ale tam jsou lemuři určitě divocí a tak je hlídají i Malgaši aby k něčemu nedošlo. Krmili jsme je všude (jejich i naše banány), akorát v NP Anja ne. A navíc se vždycky někde objevil hlídač parku, který sledoval, jestli zákaz neporušujeme.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Cleopatra
před 3 lety
Já dostala od manžela krmení žiraf v Ostravské zoo. Nezapomenutelný zážitek. Bylo to super. Krmit je, pohladit si je, být úplně blízko. Prostě supeeer
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Teď jsem si vzpomněl, že v Brně máme Lamacentrum. Ideální hlavně pro děti. Prodají vám pytlík granulí, kterými se smí krmit jak lamy, tak kozičky. Lamy jsou mírumilovná zviřátka, která se dobře hladí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů