Léky na cestu

Vloženo: 11. října 2018
Poslední příspěvek: 12. října 2018
stálá členka stálá členka /
Darina
stálá členka stálá členka / před rokem
Darina
Ahoj vsem. Mam ject se ctyrletou k mori. Co jste vse brali za leky? Ja mam z toho hlavu v pejru a nejradsi bych vykoupila lekarnu chci si to pomalu davat dohromady, diky za tipy.

3 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Nikdy jsme nebrali nic víc, než co bychom si vzali na dovolenou u nás. Pokud by to bylo někam do exotiky (třeba Egypt), tak snad navíc protiprůjmové léky, silné, pokud možno po poradě s lékařem. Hlavně ale opalováky s větším faktorem.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před rokem
Dáša
před rokem
Hezký den, z vlastní zkušenosti, co se nám vyplatilo mít s sebou: náplasti, obvaz, pinzeta, desinfekce - betadin/peroxid, kulíšek/smecta/ na zvracení, černé uhlí, paralen/ibuprofen.
Samozřejmě léky většinou seženete v místě dovolené. Avšak pro klid, je lepší mít s sebou, alespoň tyto.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Zdravím, nene žádné obavy. Doporučuji toto: Paralen obyčejný, od průjmu něco Smecta možná, ale jistě probiotika v tabletách a už začít brát tak týden před a po také. Pak náplasť, Pantenol krém i na obličej, kdyby náhodou slunce bylo silné. Kdo používá tak opalovací krém. Tělové mléko. Možná od bolesti Voltaren-může se s tím na slunce. A své léky a je dobré např. od alergie pro jistotu - změna jídla v cizí zemi. Možná kapky do očí a nosu, záleží od každého, ale asi není ani nutné.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů