Letenky objednané u eSky

Vloženo: 10. února 2021
Poslední příspěvek: 13. září 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Dunajec
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Dunajec
Dobrý den, v červnu 2020 jsme si se synem a dvěma přáteli, objednali letenky do Colomba na Srí Lance, leteckou společností Aeroflot, z mezipřistáním v Moskvě, s odletem 18.12.2020 z Prahy a návratem 8.1.2021, u společnosti eSky. Vzhledem k pandemické situaci, Srí Lanka zakázala vstup turistů na své území a Aeroflot lety zrušil. Požádali jsme společnost eSky o vrácení zaplacené částky, jedná se celkově o Kč 94 610,18 , což společnost odmítla a nabízí nám změnu letu či voucher. Toto jejich řešení není pro mě i mé přátele reálné, protože pandemická situace ve světě se nelepší a také vzhledem k mému věku. 14.května 2021 mně bude sedmdesát. Protože jsme lidé opatrní, pojistili jsme si storno cesty u společností eSky uvedenou pojišťovnou Colonnade, v pojistném období 28.5.2020 - 18.12.2020, tedy do dne odletu na Srí Lanku z Prahy, letiště Václava Havla. Prosím o radu, jak mohu postupovat dál, jak získat zpět své našetřené peníze a mám-li nějakou šanci, či mě prostě polská společnost eSky jen obrala.

Odpovědi 1 odpověď

ildartth
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ildartth
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 11 dny
ildartth
před 11 dny
Levné letenky. Výborný vyhledávač je Aviasales. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů