Bretaň od 3 930 Kč
Zobrazit zájezdy

Makedonie 2019 / Bretagne 2019 - stopem a pod stan

Vloženo: 16. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2018
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radek_CS
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Radek_CS
Pojedu příští rok ( 2019 ) v květnu na měsíc a půl stopem a pod stan do Makedonie a sev. Řecka, a na červenec / srpen do Bretagne. Chodit po horách i po městech, koupat se v moři, užívat si sluníčka a nezničených potravin, prozkoumat tu oblast, zachytit ji takovou, já je. Přibral bych ze začátku jednoho člověka, protože jsem až dosud jezdil šest let po Evropě sám. Základní předpoklady jsou: stopuješ alespoň po Čechách, umíš alespoň jeden cizí jazyk ( praktičtější jsou dva ), dokážeš se udržet v čistotě ( tělo, věci ) alespoň 14 dnů bez placených míst ( kempy, ho(s)tely ), a máš rád(a) lidi, protože bez toho ta cesta není možná. Můžeš být i konfliktní, šiblý/-á a nezaměstnaný/-á, ale se zdravým rozumem ( vnitřně silná osobnost ): bez psa, kouření, tetování, propíchání, nabarvených vlasů / dredů, černých brýlí, maskáčů, léků, … Zkrátka běžný městský / vesnický člověk, který dokáže přežít v divočině ( která ale dnes v Evropě už není tak divoká . Na výpravě se připrav na několik změn každý den. Plánuji pečlivě všechno předem, ale až během cesty se ukazuje, jak to bude. Změny jsou občas náročné na psychiku, ale ta dovolená stojí zato. Zvlášť pokud si člověk vezme skicák, foťák, herbář, kolo, píše knihu, loví poklady, … Prozkoušíš se tak, že pojedeš někam v Čechách jen s batohem pod stan na ten slunečný a teplý týden, který vždy přijde na konci dubna / začátkem května, a uvidíš, co je potřeba změnit, aby delší dovolená v teplých krajích nebyla utrpením, ale normální, třebaže s překážkami. Stručně se představ, a ( obšírně ) popiš, jak si výpravu / dovolenou představuješ. Můj věk: 40 let. Na věku spolucestujícího nezáleží, na povaze ano. Pro ženy: nehledám tímto sex ani manželství. Pokud, tak celoživotní přátelství. Nevýhody: hodně fotím ( nikoliv profesionálně ).

Odpovědi 1 odpověď

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Ahoj, jel abych hned, ale asi jsi mladý. Mně je bohužl již 60 a jelikož jsem hodně sportovní, těžko najdu sportovce na spolucestování. Majka

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů