Málaga od 8 289 Kč
Zobrazit zájezdy

Málaga, půjčení auta - zkušenosti

Vloženo: 21. ledna 2020
Poslední příspěvek: 28. června 2024
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Šklíba
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Šklíba
Dobrý den, ráda bych se zeptala kolik stojí půjčení auta ve městě Málaga přímo na letišti? Je tam nějaká autopůjčovna? Je na ně spoleh/nejsou nějak problémové? Nebo se radši poohlédnout jinde? Zas tohle by asi bylo nejlehčí. Díky

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Šklíba ~ Hezký den,
Na základě doporučení mých známých a také recenzí na internetu, vám můžu doporučit společnost Malagacar (odkaz na stránky zde). Mělo by se jednat o spolehlivou autopůjčovnu, která vám později nenaúčtuje další poplatky. Ceny se odvíjí od kategorie auta, které si chcete vypůjčit. V levnější třídě seženete auto při týdenním pronájmu od cca 12 euro/den.
Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv autopůjčovnu, dobře si prostudujte jejich podmínky. Také počítejte s tím, že většina půjčoven (mimo Malagacar) vám ještě na místě naúčtuje poplatek okolo 40 euro za natankování (k tomu si přičtěte cenu za plnou nádrž, kterou budete muset zaplatit).
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 19 dny
anonym
před 19 dny
Pravidelně objednávám auta přes economybookings, zatim to vždy bylo bezchybne. Voucher na email do 15 minut od rezervace.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů