Maminka s ditetem

Vloženo: 20. února 2022
Poslední příspěvek: 24. července 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
Hledam maminku s malym ditetem ktery by s nama jeli na dovolenou k moři, je mi 40 let a mam šestiletou dceru.

Odpovědi 19 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
ahoj, jsem matka (45) dvou malých prcků, syn (6),dcera (3). Chci s nimi co nejdál k moři, zatím jsem našla bez očkování Kapverdy, ubytko za 10 na celý měsíc, letenka za 20. Plánuji odletět co nejdříve, zdržet se měsíc nebo déle, podle situace v Evropě. Manžel nechce letět s námi (má tu ještě 2 další děti a práci), ale bojí se nás pustit samotné. Před dětmi jsem cestovala hodně, i exotiku - Aljaška, Indonésie, NZ, Afrika. Jsem v patové situaci, proto hledám parťáka alespoň pro ten pocit, že v tom nejsem sama, v místě pobytu lze fungovat samostatně, kdybychom si nepadly.
Dcera má momentálně ale neštovice a je dost KO, musím počkat aspoň týden, než se vyleží. Takže odlet nejdříve 10.3. Možná bych zvážila i jinou destinaci, ale bez očkování Covid. Prosím, napiš, i kdyby že nic. Dík.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
@anonym ~ ahojky, bohužel ted odjet nemuzu, myslela jsem spise od toho května na týden, dva ,nekam Řecko, Španělka proste normalni dovolená, to asi nebude podle tvých predstav.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
@anonym ~ Je mi sice víc než Vám. Jedu v květnu či červnu s 6-letou vnučkou k moři a hledáme spolucestující maminku či babičku s dítkem.Zatím jsme nenašly.Povede se?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
Dobrý den, to by vubec nevadilo ze jste starsi,kam byste rádi vyrazily do jaké země? Můj email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
@anonym ~ dobry den, nevim jestli vám přišla zpráva tak to zkouším znova, můžete napsat na email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele] ,urcite nevadí ze je vám více.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
před 2 lety
@anonym ~ omlouvám se, myslela jsem, že jsem odpověděla. Už to funguje?
Petrys
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrys
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Petrys
před 2 lety
Ahoj. Jsem v podobné situaci, hledám parťačku na léto. Spíše červenec. Láká mě Řecko, Korfu, ale nepohrdnu i jinou destinaci kdekoliv v Evropě. Jezdíme do Španělska, ale ráda se podívám i někam jinam, nové destinace ale nerada zkoumám sama. Dceři je 7 let. Budu ráda, když se propojíme...
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den, ještě sháníte? Aneta
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ mám 6 letou dceru a rady bychom na týden třeba do Egypta. Ozvěte se
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den, stále sháníte?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den , ještě hledam, určitě se ozvěte na [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den , doufam ze vám přijde odpověď, nějak mi nejde vložit email , zkuste napsat kontakt kde vás najdu, [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den , ještě někoho hledam, určitě se ozvěte na email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý den , ještě někoho hledam, určitě se ozvěte na email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
@anonym ~ , dobrý den , asi to nefunguje , pošlete nejkay kontakt na vás.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ dobrý večer [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele] nebo 724658539
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ email bohužel nejde. 724658539
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~no na last je to levnější , letenka je fakt drahá
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Dobrý den, stále hledáte někoho na dovolenou k moři?Ja 36 a syn necelých 5 bysme chtěli vycestovat v druhé polovině srpna k moři.Děkuji za odpověď @Petrys ~
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Dobrý den, stále hledáte někoho na dovolenou k moři?Ja 36 a syn necelých 5 bysme chtěli vycestovat v druhé polovině srpna k moři.Děkuji za odpověď @Petrys ~
@anonym ~

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů