Španělsko od 2 359 Kč
Zobrazit zájezdy

Mar Menor v červnu 2020 - joga

Vloženo: 7. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 15. listopadu 2019
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 4 lety
šipka
Hledám spolucestující 55-65 letou na týdenní pobyt ve Španělsku oblast Mar Menor do hotelu Izan Cavanna na aktivní pobyt, zaměřený na cvičení jogy. Jsem 65, nekuřačka, tichá a nekonfliktní. Je to sice poměrně dost předem, ale pak bývají tyto pobyty vyprodané. Je možné uzavřít s cest. kanceláří pojištění na storno s nulovou spoluúčastí. Děkuji za nabídky PS cvičení je určeno pro seniory

Odpovědi 4 odpovědi

Miladice
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Miladice
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Miladice
před 4 lety
@šipka ~ Ahoj, na tuto oblast jsem již letos koukala, ráda bych se tam podívala a joga by mě taky lákala. Jsem 55, nekuřačka, aktivní v pohybu, takže jestli bude chtít, můžeme se domluvit.Milada
šipka
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 4 lety
šipka
před 4 lety
@Miladice ~ napiš prosím na mail ja--na@seznam.cz, dík
@Miladice ~
šipka
nová členka nová členka /
šipka
nová členka nová členka / před 4 lety
šipka
před 4 lety
@Miladice ~ napiš prosím na mail ja--na@seznam.cz, dík
@Miladice ~
Marcella
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Marcella
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Marcella
před 4 lety
@Miladice ~ ahoj holky jsem ve vasem veku jsem z Prahy nekuracka aktivni cvicim sice pilatest atd ale joga neni problem rada se pridam diky za odpoved Marcela

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů