Miluji Řecko

Vloženo: 11. ledna 2018
Poslední příspěvek: 15. února 2018
Zdena
host
Zdena

Už 15 let cestuji do Řecka a všude krásné. Řekové jsou srdeční lidé

3 odpovědi
+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (1x)
ne (0x)
Řadit odpovědi podle data přidání:
Jířa
host
Jířa
řečtina
Vloženo: 13. února 2018

Byli jsme v Řecku před dvěma lety autem a je fakt že lidi tam jsou bezva a je to moc krásná země. Jen ta řečtina ... :-) chvílema má člověk pocit že se to nějaké známé řeči podobá, ale v zápětí zjistí že fakt ne. Takže sotva opustíte turistická centra jste s angličtinou i němčinou nahraní, což mě velmi mrzelo... Ale světe div se, v jedné vesničce na Peloponesu jsme uspěli s ruštinou :-)

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Magdaléna62
host
Magdaléna62
Vloženo: 13. února 2018

Svatá pravda řecko je moc krásná země. My jsme byli několikrát. Akorát je třeba si pohlídat počasí...když jsme byli na rhodosu hodně tam foukalo, bylo to až obtěžující. Byli jsme tehdy na "špatné" straně. Tak je třeba si takové věci pohlídat než vyrazíte. Krásný je taky zakynthos!!!

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
Vloženo: 15. února 2018

Do Řecka nebo řecky mluvících zemí (Kypr) jezdíme rádi, ale není to o tom, že musíme JENOM do Řecka. Život je až moc ktárký na to, abychom jezdili stále na stejné místo (to se netýká jen Řecka). Snažíme se jezdit i jinde a poznávat jiné destinace a jiné kultury, to samé i poznat, pokud možno, všechny řecké ostrovy (snad to zvládneme :-) )

A s tou ruštinou - je to zajímavé, ale když selhávalo všechno, tak jsme se dfc. všude rusky domluvili. Ve Španělsku, na Kypru (tam vůbec) v Itálii, v Turecku. No a o Řecku ani nemluvě. Takže když to nejde anglicky ani německy (a ani naší řečtinou :)) tak jako záchrana ruština a je to v pohodě.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)

Vložit odpověď

Přihlaste se a bude se vám pohodlněji diskutovat. Nemáte zatím vytvořený profil? Vytvořte si ho, netrvá to ani dvě minuty.

* nepovinné
* nebude uveřejněn u příspěvku

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů.

* správná odpověď je ne;)

Podívejte se levné zájezdy

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...