Istrie od 2 678 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejlepší kempy Istrie

Vloženo: 8. července 2019
Poslední příspěvek: 6. srpna 2020
nový člen nový člen /
Speedyshoes
nový člen nový člen / před 3 lety
Speedyshoes
Dobrý den, Chorvatsko je krásná země. Rozhodli jsme se tedy vyrazit na Istrii. Chceme jet našim novým obytňákem a zkusit nějaké autokempy. Co za kempy Istrie ukrývá, kde se vám nejvíce líbilo a který kemp je podle vás nejlepší?

Odpovědi 3 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Dobrý je (byl) camp na poloostrově Lanterna mezi Novigradem a Porečí
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Speedyshoes ~ Hezký den,
Já jsem si oblíbila kemp Stupice na poloostrově Kamenjak. Kemp se nachází přímo u moře a v místní pizzérii výborně vaří. Poolostrov Kamenjak je chráněnou krajinnou oblastí a vyniká zejména krásnými oblázkovými plážemi. Doporučuji navštívit také útesy na konci poloostrova.
Nico
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Nico
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Nico
před 2 lety
@Kristýna ~
Tak s tím hodnocením bych byl trochu opatrnější.
Právě jsme se odtud vrátili a musím bohužel konstatovat, že služby velmi pokulhávájí za službami jiných kempů. Přiznávám, jsme trochu rozmazlení rakouskými kempy, ale i na chorvatské poměry je to docela bída.
Na prémium stání si rovnou nechte zajít chuť, všechna jsou obsazená (přitom rezervační systém kempu jich nabízel a stále nabízí celou řadu), přestože jsme měli více jak 2 měsíce reservé (v době coronavirové! - cca o 1/4 méně návštěvníků). Když budete mít štěstí, chytíte dobrý flek po právě odjíždějícím hostovi...
Jediné vypouštěcí místo pro celý obrovský kemp by ještě nebyl takový problém jako absence místa na vypouštění chem WC - takže do běžné toalety a následný problém s výplachem kazety.
Koupelny pamatují Tita (naštěstí čisté s kvalitní péčí).
Stání pouze s možností el. přípojky - el. stojan velmi často vzdálený více než 30 m - mějte s sebou vždy více než 50 m kabelu.
Přístup k vodě - skalnatý, kvalitní obuv do vody nezbytná kvůli všudypřítomným ježovkám ve velkém počtu. Na druhou stranu oceníte průzračně čisté moře, což je až s podivem vzhledem k velmi čilému cestovnímu ruchu všemožných vodních přibližovadel od motorových lodiček, přes vodní skútry až po velké jachty. Tím se snažím nepřímo poukázat na relativně vysokou hladinu hluku od božího rána až do 22 h...ale to k moři tak nějak zkrátka patří.
Zmíněnou oblázkovou pláž bych nedoporučil snad ani svému nepříteli - omleté velké šutry, ve vodě parádně kluzké tak akorát na zlomení nohy, a to vše pouze v místě s loděmi a drtivkou (zápach z lodí, nekonečný hluk). Ale ležet na nich nemusíte, můžete si pronajmout lehátka se slunečníky
Venkovní sprchy velmi řídce rozmístěné, zaznamenali jsme asi jenom 3 stojany na celé pobřeží.
Zmíněná pizzerie možná zvládá dobrou pizzu (nemohu posoudit - nejedu k moři abych jedl pizzu), ale plody moře jedině z mražených produktů, přes výslovné ujištění, že jsou čerstvé tzn. jednou a dost...
A největší bolest snad všech chorvatských kempů ani jedna jediná cukrárna se zmrzlinou!

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů