Nejlepší přírodní koupání

Vloženo: 15. března 2019
Poslední příspěvek: 18. března 2019
Vanesa
před 2 měsíci
Vanesa
Hezký večer, jaké je Vaše nejoblíbenější koupání v České republice? Nechci žádná koupaliště. Děkuji

2 odpovědi

Kristýna
Kristýna
před 2 měsíci
Kristýna
před 2 měsíci
@Vanesa ~ Dobrý den, přírodních koupališť, lomů, jezer, rybníků, biotopů a řek je v Česku spousta. V jakém kraji místo ke koupání hledáte?
Skvělé koupání je například v lomu Hříměždice nedaleko Prahy, kde je krásně čistá voda. Lom je výborný pro skoky do vody, jelikož se zde nachází skokanský můstek a houpačka. Za vstup neplatíte, a vedle lomu je také malý bar, kde si můžete koupit osvězující limonádu nebo něco na zub.
Super je také pískovna u Veselí nad Lužnicí, najdete zde krásnou dlouhou písčitou pláž, a v létě se zde konají nejrůznější kulturní akce. Vstup je také zdarma, pokud se zde nekoná nějaká akce.
Tyrkysovou vodu najdete v lomech 2 km od Trhové Kamenice, je to skvělé místo pro koupáni i potápění.
Vanesa
Vanesa
před 2 měsíci
Vanesa
před 2 měsíci
@Kristýna ~ Je mi to zatím asi jedno, spíše zatím zjišťuji. Chtěla bych v létě využít zvýhodněnou jízdenku na vlak a celkově tak nějak projet Čr a jet kam se mi zrovna zachce.
My jezdíme do bývalých pískoven Lhota a Konětopy u Prahy a je to asi nejhezčí koupání co jsem zatím v Čr stihla navštívit. Krásná čistá a teplá voda. Tak hledám podobné tipy.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů