Nepál zaří/říjen 2019

Vloženo: 30. května 2019
Poslední příspěvek: 14. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radekzmn
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Radekzmn
Zdravím
hledám parťáka (skupinku) na nějáký méně až středně obtížný trek po Nepálu na podzim 2019. Přesnou oblast by jsme domluvili. Mě nejvíce zaujal annapurna sanctuary trek.
Časově tak na 2-3 týdny.
Kdyžtak prosím napište na email radekzmn@gmail.com
Radek, 25 let

Odpovědi 1 odpověď

cestovatelkasára
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
cestovatelkasára
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
cestovatelkasára
před 5 lety
Zdravím,
loni jsem hledala stejně tak nějakého partáka na cestu do Nepálu, bohužel bezúspěšně. Při svém hledání jsem našla zájezdy do Nepálu s CK Go2 - www.indie-nepal.cz/ . Mám objetou velkou část Evropy a cestování mám ráda, nicméně Asie jsem se trochu bála a netroufala jsem si jet bez CK, jelikož s cestováním po Asii nemám mnoho zkušeností a tak nakonec jsem byla moc ráda, že sem se nevydala sama, ale s někým kdo tu zemi velmi dobře zná a žije v ní. Na stránkách jsem našla i hodně užitečných rad a tipů na cesty, tak snad pomůžou i tobě .
Přeji štastnou cestu a moc si to užij!
Míša

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů