NIKDY VÍC PELIKÁN A WIZZ AIR!

Vloženo: 6. srpna 2020
Poslední příspěvek: 7. srpna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
bojovníček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 2 lety
bojovníček
Z pracovních i soukromých důvodů cestuji několikrát do roka s různými leteckými společnostmi. Naposledy jsme se vrátili z dovolené na Maltě 25.7.2020 a rozhodli se tam ještě jednou vzít vnučku. Přes PELIKÁN jsem standardně zakoupila letenky z Vídně a využila i nabídky ASISTENCE s online odbavením z jejich strany za 390 Kč! DĚS! Dnes mi přišly palubenky na let tam . Letíme z Vídně, takže po dotazu na let zpět (standardně stačí potvrzení o zakoupení letenky a pas) jsem se dozvěděla, že mi přijde v Pdf na Maltu a mám si palubenky vytisknout. KDE? jedině někde ŽEBRAT! Anebo stáhnout aplikaci. Bohužel to asi neumím. Jinak zaplatit na letišti v EURech (a ne málo) jejich vytištění! Takže celá dovolená zkažená nervy, jak to dopadne za 390 Kč příplatku. Děkuji pěkně! Viz titulek!

Odpovědi 1 odpověď

Aussie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Aussie
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Aussie
před 2 lety
Kdybyste nakupovali přímo na stránkách dopravce, tedy wizzair, nemusíte se Pelikána doprošovat vůbec nic a ještě jim platit za něco, co si můžete obstarat sami a zdarma, během deseti minut domu z gauče. Nadáváte akorát na vlastní blbost

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů