Pantour s.r.o

Vloženo: 15. března 2019
Poslední příspěvek: 30. března 2019
Jarmila66
před 4 měsíci
Jarmila66
Zdravím všechny cestovatele, nemáte prosím zkušenosti s cestovní kanceláří Pantour s.r.o? Děkuji

3 odpovědi

Tom_D
Tom_D
před 4 měsíci
Tom_D
před 4 měsíci
Vím, že na CK Pantour častěji zaznívají negativní reference, já s ní mám jednu zkušenost z roku 2016, kdy jsme s CK cestovali na Kos a všechno bylo naprosto v pořádku a bez komplikací. Naopak dokonce delegátka byla velmi příjemná, ochotná a informovaná, což není vždy už všech CK pravidlem. Vím ale, že s CK Pantour bývají často problémy, že neubytují své klienty do ubytovacích kapacit, které si zaplatili. Zalíbil se Vám nějaký hotel přímo z nabídky této CK nebo proč zvažujete CK Pantour?
Jarmila66
Jarmila66
před 4 měsíci
Jarmila66
před 4 měsíci
@Tom_D ~ Dobrý večer Tomáši, moc děkuji za Vaši odpověď. Asi raději zvolím jinou CK. Četla jsem více ne úplně pěkných recenzí. Chtěli jsme s nimi jet do Bulharska.
Tom_D
Tom_D
před 4 měsíci
Tom_D
před 4 měsíci
@Jarmila66 ~ Rozumím, těch ne zrovna dobrých recenzí na tuto CK je asi více, v každém případě se vždy spíše ozvou ti, kteří byli nespokojeni a ti spokojení si to často nechávají pro sebe. Proto jsem zmínil svoji dobrou zkušenost. Chápu ale, že se nechcete vystavovat riziku A kterou jinou CK zvažujete pro Bulharsko?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Akční nabídky