Pantour s.r.o

Vloženo: 15. března 2019
Poslední příspěvek: 17. dubna 2020
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před rokem
Jarmila66
Zdravím všechny cestovatele, nemáte prosím zkušenosti s cestovní kanceláří Pantour s.r.o? Děkuji

7 odpovědí

Tom_D
Cestoporadce Cestoporadce /
Tom_D
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Tom_D
před rokem
Vím, že na CK Pantour častěji zaznívají negativní reference, já s ní mám jednu zkušenost z roku 2016, kdy jsme s CK cestovali na Kos a všechno bylo naprosto v pořádku a bez komplikací. Naopak dokonce delegátka byla velmi příjemná, ochotná a informovaná, což není vždy už všech CK pravidlem. Vím ale, že s CK Pantour bývají často problémy, že neubytují své klienty do ubytovacích kapacit, které si zaplatili. Zalíbil se Vám nějaký hotel přímo z nabídky této CK nebo proč zvažujete CK Pantour?
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před rokem
Jarmila66
před rokem
@Tom_D ~ Dobrý večer Tomáši, moc děkuji za Vaši odpověď. Asi raději zvolím jinou CK. Četla jsem více ne úplně pěkných recenzí. Chtěli jsme s nimi jet do Bulharska.
Tom_D
Cestoporadce Cestoporadce /
Tom_D
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Tom_D
před rokem
@Jarmila66 ~ Rozumím, těch ne zrovna dobrých recenzí na tuto CK je asi více, v každém případě se vždy spíše ozvou ti, kteří byli nespokojeni a ti spokojení si to často nechávají pro sebe. Proto jsem zmínil svoji dobrou zkušenost. Chápu ale, že se nechcete vystavovat riziku A kterou jinou CK zvažujete pro Bulharsko?
Josef01
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Josef01
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před měsícem
Josef01
před měsícem
@Jarmila66 ~ Storno poplatek 32% i půl roku předem!!! Doufám že CK doplatí na svou politiku kterou vede v současné době.Doporučuji CK Alexandria,Exim tour Čedok kteří se i v téhle vyhrocené době dokáží zachovat slušně a doufám že z toho budou časem profitovat.CK Pantour svojí nekorektností na to jistě doplatí.
Sovice
nová členka nová členka /
Sovice
nová členka nová členka / před měsícem
Sovice
před měsícem
@Jarmila66 ~ Já bych CK Pantour už nejela nikdy nikam a napíšu Vám proč. V lednu 2016 jsem si zakoupila zájezd do Řecka od 2.7.2016 do 9.7.2016 na ostrov Kréta – Agios Nikolaos do SANTA MARINA HOTELU +++. Záměrně jsem si vybrala místo pobytu již v lednu 2016, neboť můj jediný požadavek byl, abychom měli pokoj v hotelu, kde budeme mít ALL INCLUSIVE. Po přečtení některých recenzí na ubytování jsem se raději telefonicky informovala přímo v cestovní kanceláři Pantour, zda-li budu mít pokoj v hlavní budově a ne ve vedlejší části hotelu, který je součástí hotelového komplexu a nachází se přes ulici (informace z recenzí). Pracovnicí jsem byla ujištěna, že pokud mám ve smlouvě napsáno SANTA MARINA HOTEL znamená to hlavní budova, jinak se píše jen SANTA MARINA. Vysvětlení se mi zdálo být logické. Jaké bylo ovšem moje překvapení, když po příjezdu nás chtěli ubytovat ve vedlejším „hotelu“ – což byla ubytovna. Protože jsem se s paní na recepci nemohla domluvit, zavolala jsem delegátce, která nám byla uvedena v propozicích z letiště. Moje překvapení nebralo konce, protože delegátka mi sdělila, že nemá na starosti tento „hotel“, ale zároveň ani neví kdo jej na starosti má. Po ubytování na pokoji ve vedlejší budově, jsem si šla umýt ruce a v „koupelně“ při puštění vody upadl kohoutek a voda začala stříkat na všechny strany, tudíž i na mne. Schůzka s delegátkou se žádná po celou dobu pobytu nekonala, nikdo nepřišel, nikdo se neozval a nikdo nic neřešil. Žádná jiná česká cestovka tam neměla zastoupení. Při reklamaci zájezdu mi bylo sděleno, že jsem měla postupovat dle pokynů, avšak v tomto hotelu nebyl nikdo s kým bych mohla moje závady probrat, vůbec žádné informace v češtině, žádná kniha výletů , žádný delegát vůbec nikdo a dokonce na nás zapomněli i s odjezdem. To byla teda „dovolená“ zkrátka nemohli jsme se dočkat toho až přistaneme na letišti v Praze. Při reklamaci se snažili ze mně udělat debila, který neumí telefonovat.
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
saletta
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před měsícem
saletta
před měsícem
@Jarmila66 ~ já s nimi byla 2019 v Egyptě a nemohu si stěžovat, všechno bylo v pořádku, od vyzvednutí na letišti, transfer, přes celý pobyt až zase doprovod zpět při odjezdu. Co jsme potřebovali delegát zařídil, na výletech jsme měli česky hovořící egypťany, vše proběhlo na jedničku.... je to asi případ od případu.... recenze většinou píši jen ti, kteří si na něco stěžují, znám to sama ze své zkušenosti, 12 let pracuji v cestovní kanceláři. Já bych se toho vůbec nebála.... Navíc teď tomu nahrává doba Covidu a každá cestovka si bude svého klienta vážit...
Sovice
nová členka nová členka /
Sovice
nová členka nová členka / před měsícem
Sovice
před měsícem
@Jarmila66 ~ Zdravím ještě jednou, zapomněla jsem dodat, že to nebyl žádný levný zájezd. Jednání zástupců CK Pantour bylo zcela neprofesionální.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů