Parga - tipy na výlety

Vloženo: 11. září 2019
Poslední příspěvek: 17. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hanka54
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 7 dny
Hanka54
Hezký den, mohl by mi někdo pomoc s informacemi ohledně města Parga? Konkrétně mě zajímají tipy na fakultativní výlety a jejich ceny. Ještě nikdy jsem v Parze nebyla a samozřejmě jsem četla mnoho informací na internetu, ale ráda bych znala názory i někoho, kdo tam přímo byl a řekne mi vlastní zkušenost. Předem moc děkuji. Hanka

3 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 7 dny
Sally
před 7 dny
Fakultativní výlety nevím, ale není daleko Nekromanteion - věštírna mrtvých a řeka mrtvých Acheron. Asi nutno auto. Potom ještě Dodoni.
Trošku dál je Ioanina, jezero Nisí, jeskyně Peramá
Rychlonožka
nový člen nový člen /
Rychlonožka
nový člen nový člen / před 4 dny
Rychlonožka
před 4 dny
@Hanka54 ~ Ahoj, co nepadlo, tak třeba hrad Parga, líbil se mi odtud výhled na záliv. Z pláže Valtos se dá dostat na pevnost Aliho Paši - hrad Anthousa, zase super výhledy. Moc hezkej byl výlet k vodopádům Tzoumerka, je to už teda víc z ruky, nevím, jak moc daleko chcete jezdit.
Lenči
věrná členka věrná členka /
Lenči
věrná členka věrná členka / včera
Lenči
včera
Zdravím. My právě na Pargu plánujeme příští rok a zajímám se již o výlety nyní. Jak jsem četla, fakultativních výletů tu nabízí dost. Pořádají se výlety na Meteoru....65 euro, ostrov Kefalonii, Paxos a Antipaxo, výlet do hlavního města Korfu atd. Je toho hodně, ale Meteora je dost drahá, tam by to vyšlo autem určitě levněji. Já na Paxosu a Antipaxosu byla a opravdu doporučuji - cca 32 euro. Jedním z výletů je i ostrov Meganissi a Skorpios - 35 euro........ten jsme také absolvovali a to z Lefkády. Nevýhodou však je, že kdo jezdí jako my začátkem června, nejsou některé tyto výlety pořádány z důvodu asi nenaplněnosti lodí turisty. Ráda bych se tady také zeptala, kdo byl v červnu v Parze, zda nebo které organizované výlety se uskutečnily. A nebyl někdo z vás v Parze ve studiích Pavlos? Byli jste spokojeni? Nebo je s polopenzí i další penzion nebo studia? Kromě penzionu Pavlos jsem zatím nenašla jiný hotel nebo penzion s PP. Děkuji za tipy a rady.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů