Parga od 34 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Parga - je vhodná pro děti?

Vloženo: 21. března 2019
Poslední příspěvek: 14. dubna 2019
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 5 lety
Karolína_Palečková
Dobrý den, prohlížela jsem si městečko Parga a moc se mi líbí. Problém je, že většina zájezdů byla autobusová a spíše bez stravy. Jela bych s dítětem. Potřebuji s sebou ještě vzít golfky. Je Parga vhodná i pro menší dítě, je vhodná pro kočárek? A co strava pro dítě mimo hotel? Děkuji moc.

Odpovědi 3 odpovědi

Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Dobrý den,
Parga je krásné městečko a dají se sem sehnat i zájezdy s leteckou dopravou a i se stravou přímo na ubytování, zkuste mrknout sem
Jaká jsou Vaše očekávání od dovolené, představujete si nějaké vyžití pro dítě?
Karolína_Palečková
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 5 lety
Karolína_Palečková
před 5 lety
@Tom_D ~ Dobrý den Tomáši, ano koukala jsem, že se dají, ale není jich mnoho. Ano, byla bych radši kdyby tam bylo i nějaké vyžité pro děti, ale pokud ne, hroutit se z toho nebudu. Pojedeme s kamarádkou (plus 2 děti). Mohu se zeptat, je to tam všude spíš do kopců na procházky nebo to zvládneme i s kočárkem? A s jídlem pro malé děti asi taky nebude problém ne? Přece jen to je Řecko. A nevíte zda je tam mírný vstup do moře?
Mirecek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mirecek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Mirecek
před 5 lety
ahoj Tome moc dekuji za informaci o hotelu Sunset beach Preveza .Marně už tři roky pátrám proč je zavřený žádná ck mi nedokáže odpovědět jsem velkou milovnicí řecka zvláště tohoto hotelu s pozdravem Eva z Markvartic

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů