Parťáci na výlety

Vloženo: 28. září 2022
Poslední příspěvek: 26. října 2022
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
Ahoj, hledám fajn lidi na výlety a turistiku (cestování).Někoho, kdo by rád někam na výlet třeba o víkendech. Mám celkem prochozenou Šumavu, ale není problém se domluvit i jinam(fantazii se meze nekladou ).Je mi 45let-Plzeňský kraj, tak nejlépe lidi okolo tohoto věku(ale není podmínka).Dále bych ráda něco podnikla o prodlouženém víkendu 28.-30.10,klidně už i 27.10.,pak v listopadu o tom státním svátku 28.11. a pře Vánoce.Třeba něco poznávacího-Paříž,Londýn,Barcelona,Neapol,Řím....na hory...atd.Piště prosím jen ti, co mají opravdu zájem se na něčem domluvit a né si o tom jenom psát.Děkuji a přeji hezký den
ODPOVĚDĚT

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před rokem
anonym
před rokem
Ahoj-ráda bych se přidala na výlety- turistika v přírodě, pokud ještě hledáš? Děkuji. písnu Ti na email.
Hezký den
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ turistika v ČR ? či zahraniční ?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů