počasí na Maltě

Vloženo: 5. února 2019
Poslední příspěvek: 14. března 2019
anonym
před 5 měsíci
anonym
Dobrý den, dívala jsem se že jsou stále celkem výhodné letenky na Maltu. Jaké je tam teď vlastně počasí. Jestli jste někdo byl nebo jedete, dejte vědět aktuální situaci.

2 odpovědi

anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Aktuální situaci tedy neznám, ale byl jsem na Maltě vloni přelom únoru/března a teploty byly kolem 15 stupňů a jeden den i trochu pršelo. Na prohlídku to bylo celkem ideální, ale večer už byla docela zima, takže na nějaké posezení do noci před barem to nebylo.
Kristýna
Kristýna
před 4 měsíci
Kristýna
před 4 měsíci
anonym ~ Hezký den, momentálně je na Maltě okolo 17-19°C, takže naprosto ideální na prozkoumávání ostrova a načerpání prvních slunečních paprsků. Je spíše slunečno, s občasnými deštivými dny, které ale postupně ubývají. Moře má touto dobou okolo 16 °C, takže na koupání to úplně není. Velmi levné letenky nabízí společnost Ryanair z Vídně či Bratislavy, a tak za krásný jarní výlet můžete zaplatit klidně 500 Kč. Kdy se na Maltu chystáte?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

    Akční nabídky