postojenská jeskyně

Vloženo: 13. září 2018
Poslední příspěvek: 17. září 2018
anonym
před 9 měsíci
anonym
Zdravím všechny cestovatele. Jedeme do Chorvatska a chceme se zastavit na par dni ve Slovinsku. Docela mě upoutala postojenská jeskyně. Víte někdo jaká je návštěvní doba - myslim teda jestli je otevřená i mimo sezonu. A co hrad před jeskyní - je také přístupný? A je tam vůbec něco k vidění? Díky

1 odpověď

anonym
anonym
před 9 měsíci
anonym
před 9 měsíci
Postojenska jeskyně rozhodně stojí za návštěvu. Je to užasný svět - jen pravda trochu drahý vstup. Ale určitě nebudete litovat. My jmse se trochu kroutili, když jsme viděli ty ceny, ale nakonec jsme koupili kombinované vstupné do jeskyně i do hradu a vyšlo to na necelých 40 Eur za osobu. Nicméně audioprůvodce je i v češtině - což fakt potěší a celé to stojí zato. Do jeskyně vás doveze vláček. Otevřeno je celoročně a mimo sezonu, což je někdy od září do června je i to vstupné myslím o něco levnější. Jo a určitě se na to pořádně oblečte - v jeskyni je docela zima.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů