Potápění se žraloky

Vloženo: 7. února 2019
Poslední příspěvek: 14. března 2019
anonym
před 3 měsíci
anonym
Dobrý den, máte někdo zkušenost s potápěním se žraloky? Kam se nejlépe vydat? Kde jste byli spokojeni vzhledem k poměru/ceně/toho co jste viděli. Díky

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před 2 měsíci
Kristýna
před 2 měsíci
anonym ~ Zdravím, potápění v kleci s bílými žraloky je možné na mnoha místech po celém světě, známé je například potápění se žraloky bílými v Kapském městě. Na světě žije už jen asi 3000 těchto predátorů, které se hojně vyskytují právě v Jihoafrické republice. Také na ně narazíte na ostrovech Neptune Islands v Austrálii nebo na Isla Guadalupe v Mexiku. Žraloky tygří můžete spatřit v křišťálových vodách ostrova Cat Island na Bahamách. Pokud vás trochu jako mě děsí vidět tyto nebezpečné tvory tak zblízka, můžete vyzkoušet potápění se žraloky velrybími, kterým bychom nechutnali, jelikož jsou býložravci. Největší koncentrace žraloků velrybích se nachází na ostrově Isla Mujeres v Mexiku. Já se s nimi potápěla na ostrově Cebu na Filipínách a byl to opravdový zážitek, když kolem mě plavali tito tvorové, kteří měří na délku kolem 10 metrů. Půl hodina potápění mě stála cca 500 Kč a rozhodně mám na co vzpomínat.
O jaké destinaci přemýšlíte?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů