Keňa od 29 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Povinné očkování do Keni

Vloženo: 17. února 2019
Poslední příspěvek: 17. dubna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, poraďte mi někdo prosím, jaké očkování doporučujete před odletem na dovolenou do keni. A které očkování je i povinné? Je to někde popsáno?

Odpovědi 4 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Melissko, stačí zadat do vyhledávače a strýček Google Vám během pár vteřin vygooglí kde a co je potřeba. Mj. u každého praktického lékaře Vám poradí také.
www.ockovacicentrum.cz/cz…
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Děkuju moc Sally, já vím, ale přecejen se radči ptám někoho kdo tam už byl. Někdy ty zkušení řeknou něco, co se fakt hodí. Teda myslím. Někdy z vás lékaři vytahají spoustu peněz za všechna možná očkování a pak zjistíte, že polovina jich byla vlastně zbytečná...
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Melissko, je fakt, že když jsme si zjišťovali očkování na Madagaskar, tak v Brně v LETMO nám chtěli nacpat všechno možné, na Gorkého se s náma normálně bavili a nakonec nám doporučili jen Hepatitidu A+B a Břišní tyfus. Možná bych doporučil tu žlutou zimnici, a navíc ho máte celoživotně. Na Madagaskaru byla zimnice jen doporučená, ale pokud bychom přiletěli z některých států Afriky, pak by to bylo povinné.
To ostatní bych zvážil, očkování proti vzteklině - podle toho kam přímo chcete. Nám to na Gorkého vysvětlili dost jasně, pokud se chceme "mazlit" s divokými zvířaty tak ano, pokud ne, je to jako u nás, může to být náhoda.
A spoustu nám toho poradil "náš" místní průvodce
Lucia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lucia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Lucia
před 5 lety
@anonym ~ Dobrý deň,
do Kene nie je povinné očkovanie. Jedine v prípade ako píše pan Sally, ak by ste do Kene prichádzali z inej africkej krajiny, kde sa vyskytuje žltá zimnica, museli by ste ju mať naočkovanú.
Ja som Kenu zvladla bez očkovania ale je to samozrejme vždy na Vašom rozhodnutí. Za seba by som doporučila Hepatitídu A+B.
Záleží na tom do akých oblastí Kene sa chystáte.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů