Příspěvek zaměstnavatele na dovolenou

Vloženo: 24. července 2019
Poslední příspěvek: 31. července 2019
nový člen nový člen /
Elf
nový člen nový člen / před 3 lety
Elf
Dobrý den, rád bych čerpal příspěvek od zaměstnavatele na letošní dovolenou v Itálii. Problém je v tom, že potřebuji vše na jedné faktuře, což není moc reálné v případě, že si chceme vše zařizovat sami. Pokud bych využil služeb CK, tak jedině německých, tam ale vzniká opět problém v tom, že to nebude v české měně. Má někdo řešení? Jak toto řešíte vy?

Odpovědi 4 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
A proč se nedomluvíte se zaměstnavatelem? Vždy jsem to řešil s ním a bez probémů
Elf
nový člen nový člen /
Elf
nový člen nový člen / před 3 lety
Elf
před 3 lety
@Sally ~ Jedná se o vnitřní směrnice firmy, kdy to chtějí na jedné faktuře. Vy jste to měl rozdělené?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
@Elf ~
on totiž zaměstnavatel ví, jak se to dá udělat aby byli spokojeni všichni.
My už 4 roky příspěvek (bohužel) nemáme, ale naposledy jsem to měl možná složitější než Vy. Jako firma máme smlouvu s jednou (ne zrovna levnou) CK, přes kterou se brali veškeré dovolené s nějakým příspěvkem. Já měl od jiné CK výhru 1000,- Kč a slevu dalších 500,- a příspěvek k té "naší" CK. A jak to udělat, aby člověk nepřišel o nic. Domluvilo se to v "naší" CK i u zaměstnavatele, a šlo to.
Máte tam platbu (asi) v cizí měně. To je skutečně na domluvu (pokud to ovšem jde) s Vaším zaměstnavatelem. Každá firma má pravidla nastavená jinak. Proto jsem psal o té domluvě. A byly to u nás i dětské tábory, kdy jsem se domlouval na části platby na jeden tábor a část na druhý tábor, abych nepřišel o příspěvek. myslím, že za zeptání člověk nic nedá, a vše je jen o domluvě.
Držím Vám palce
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Mia07
před 3 lety
@Elf ~ a zastoupení německé ck v Čechách? Některé to tak mají. Smlouvu a fakturu budete mít ČJ a i měně. U nás v práci je to hodně přísné. Ale kolegyně lítá s německou CK a příspěvek má vždy využity. Ale je to přes asi neckermana nebo tak nějak.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů