Senegal porovnání

Vloženo: 29. prosince 2017
Poslední příspěvek: 12. července 2022
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím, s přítlem se po studiích za odměnu chystáme někam za exotikou. Hodně nás láka Senegal, ale tím, že jsme ještě nikde nebyli v takové exotické zemi, nevíme, jestli je to napoprvé dobrá volba. Mohl by nám tu někdo porovnat Senegal s dalšími exotickými destanacemi? Nejde nám jen o to se válet u moře, chceme i poznávat kulturu tamních lidií, vyrazit do přírody a po památkách. Ráda byuch začala již s plánováním.Děkuji,Honča

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj,
Senegal není špatná volba. Nejlepší tam je příroda, hlavně fauna. Čím víc na jih, tím víc zeleno. Sever je taková suchá placka. Na památky to není žádné terno a koupání už jsem taky zažil i hezčí prakticky všude.

Pozor si musíte dát hlavně na období. Od června do září tam dost prší. V červenci a sprnu spíš chčije a chčije. Nemam osobní zkušenost, ale prostě to tak je. V zimě, tak ten leden, únor, je nejchladněji, to je fajn spíš na výlety. Na smažení a koupání je ideální listopad kvůli teplé vodě a pak březen, duben, to je podobně, ale studená voda.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Můžu srovnávat s Vietnamem, Barmou, Thajskem, Jamajkou a Mexikem a musím říct, že každá země má své kouzlo, ale jestli chcete pravý tropický ráj s azurovým mořem, tak Senegal není nejlepší volba.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ moc děkuji za radu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů