Slovinsko dovolená u moře

Vloženo: 15. října 2018
Poslední příspěvek: 18. června 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 11 měsíci
anonym
Ahoj. Jezdíte někdo na slovinské pobřeží. Zajímalo by mě jak to tam vypadá. Jaký je rozdíl mezi slovinskými letovisky a chorvatskem? Je to tam jako na chorvatská Istrie? A jaké jsou ceny? Díky

3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Ahoj, za mě Slovinsko nedoporučuji k moři. Chorvatsko je sice dál, ale rozhodně to stojí za to. Slovinsko má co nabídnout to ano, ale spíše hory, jezera, lesy a vodopády. Pokud se přece jen rozhodnete pro slovinské moře, tak doporučuji pláž Fiesa, ta byla pěkná. V Piraně to byla hlava na hlavě.
Arne1
věrný člen věrný člen /
Arne1
věrný člen věrný člen / před 8 měsíci
Arne1
před 8 měsíci
Slovinsko má jen pár kilometrů placených pláží. Jezdit specielně tam je nesmysl.
JeromeKlapka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
JeromeKlapka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 měsíci
JeromeKlapka
před 3 měsíci
Byli jsme tyden v Portorozi, pri tom vylety okolo (Piran je uzasny mestecko, Terst taky paradni), projeli/prosli jsme vlastne cely pobrezi Slovinska, je malicky A cestou zpet noc v Lublani a dve noci v Kranjske gore, nadhera, tam by to chtelo dalsi aspon tyden, i kdyz je to misty masovka, ale da se to. Ceny ve Slovinsku jsou v turistickych oblastech o neco vyssi nez u nas. Mimo ne je to celkem srovnatelne nebo jen o trochu vic. Benzin byl skoro stejne.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů