Slovinsko od 938 Kč
Zobrazit zájezdy

Soutěska Vintgar

Vloženo: 11. června 2019
Poslední příspěvek: 8. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Morphine
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Morphine
Zdravím, v létě jedeme do Slovinska k jezeru Bled. Odtud bysme se chtěli vydat k soutěsce Vintgar. Platí se tam nějaké vstupné? A máte tipy ještě třeba na další výlety?

Odpovědi 3 odpovědi

Maruška26
nová členka nová členka /
Maruška26
nová členka nová členka / před 2 lety
Maruška26
před 2 lety
Nejlíp tam vstoupit okamžitě při otvíračce. Zpátky už půjdete přes davy, ale rozhodně to za to stojí. V roce 2016 jsme platili 4 eura za dospělého.
Parné horko, všude je mokro a kluzko , v soutěsce mlha nad ledovou řekou. Jdete mezi skálama, v hloubce několika metrů průzračné vody uvidíte plavat obří ryby. Pokud se vám od Bledu nechce šlapat pěšky, jezdí tam i autobus.
Rozhodně bych si zajela k Bohinjskému jezeru. Voda neskutečně čistá a modrá. Viditelnost pod hladinou několik metrů (6 a víc), možnost jezdit na loďkách, doplavat na protější břeh, jít do hor, jet na kolo nebo pěšky na výlet. A nedaleko jsou řeky Sáva a Soča, které stojí za vidění.
Evas
stálá členka stálá členka /
Evas
stálá členka stálá členka / před 2 lety
Evas
před 2 lety
Zdravím, udělejte si výlet k jezeru Bohinj, asi půl hodiny od Bledu, jezdí tam i bus. Jezero je obklopené horami a tak je možné si vyjet lanovkou na horu Vogel a dal tam udělat další trip pěšky. Je to moc pěkné. Taky můžete k vodopádům Savica. No a zpátky domů jsme to vzali podél řeky Soča, nádherná zelenomodrá dravá říčka, stavěli jsme na každým rohu , krásné výhledy, mosty, soutěsky i vykoupali jsme se. Slovinsko je nádherná země.
bustik
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bustik
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
bustik
před 2 lety
@Morphine ~ Vstupné 7 Eur, nádherná stezka, stejnou stezkou tam i zpět. Souhlas s ostatními, nádherné jezero Bohinj. V Bledu se s dětmi koupat nedá, pláž zpoplatněna 10 Eur/osoba.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů