Spolucestování 2020

Vloženo: 12. ledna 2020
Poslední příspěvek: 17. srpna 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Awa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Awa
Jsem 50+ z Olomouckého kraje a moc ráda poznávám krásy naší země i zemí blízkých a vzdálených. Dříve jsem cestovala hlavně s cestovkami, dnes už upřednostňuji individuální cestování. Hledám spolucestující muže i ženy přibližně mého věku, kteří také rádi cestují a občas nemají s kým.

Odpovědi 4 odpovědi

Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
@Awa ~ Dobrý den Awo/Evo, také hledám spolucestující (téměř vše o mně v profilu). Nyní hledám na březen či duben "spolunocležníka" do Indie (okruh Rádžastán) s CK ESO či CK Firo Tour. V 10/2020 jedu do Íránu, doufám, že tam bude klid Jestli máte zájem, dejte vědět, Jiří
Awa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Awa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Awa
před 4 lety
Dobrý den, letos se do Indie nechystám. Přeji Vám krásný pobyt a hodně zážitků. Awa
j8tu
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
j8tu
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
j8tu
před 4 lety
@Awa ~ Zdravím..také nemám většinou s kým. Napadá mě Kuba, z Asie pak Vietnam a Kambodža, v Evropě pak Sardinie. ..
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Hledám spolucestující do hotelu Titanic v Hurgadě. Poslední týden v září.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů