Řecko od 2 679 Kč
Zobrazit zájezdy

Spolucestování k moři 22-29.8.18

Vloženo: 1. srpna 2018
Poslední příspěvek: 21. srpna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Dagis
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
Dagis
Zdravím, ač jinak sportovní osoba, letos nějak potřebuji vypnout, nelézt po horách, ale naopak se koupat, odpočívat a chystám se vyrazit někam do Řeckta v uvedeném termínu, bohužel aktuálně nemám spolucestovatele a z důvodu připlácení za jednolůžkový pokoj hledám nějakou fajn ženu, která je na tom podobně a ráda by relaxovala v klidu a pohodě. Já 47, nekuřačka, Praha. Děkuji za odezvy.

Odpovědi 3 odpovědi

sandra
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
sandra
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
sandra
před 6 lety
Dobrý den,
bohužel mám dovolenou až poslední týden v srpnu, u moře jsem letos již byla. Ale je pravda , že ještě trochu s mořem koketuji...
Ale kdybyste měla zájem o jiné zájezdy, poznávací, turistické,cyklozájezdy a moře třeba i jindy, budu ráda, když se mi ozvete.
Lenka z Prahy, 50, nekuřačka
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Jedu autokaravanem na zimu do murcia a Andalusie hlavně k moři relaxační sluníčko teplo občas termální klid příroda hudba cvičení prostě strávit zimu prijemne
Mejla1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mejla1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Mejla1
před 4 lety
Ahoj, sehnala jsi někoho na cestu k moři? Mel jsem jet do Chorvatska (autem), ale trochu se to pokazilo.
Milan
@Dagis ~

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů