Spolucestující 2020

Vloženo: 23. prosince 2019
Poslední příspěvek: 26. ledna 2020
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
Ahoj. Jsem žena (48) z podhůří Jesenickych hor . Podle času a možností sem tam někam vyrazím u nás nebo do světa. Teda nejdál zatím Evropa. Někdy sama , někdy s někým s přátel (ne vždy mají čas ), někdy s dětmi . Ty už jsou ale dospělé a cestují po vlastní ose. Spíš cestuji na vlastní pěst . Je to více zábavy a adrenalinu. Kam v roce 2020 ?Portugalsko , jih Španělska, Skotsko. ... nebo zde u nás víkend skoro kdekoli . Všude je to krásné. Jen je to potřeba umět vidět. Někdo na společné cesty přibližně mého věku ?

Odpovědi 13 odpovědí

Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
Dobrý den Aliko, jsem na tom obdobně, ale problém je (tedy pro Vás, že jsem o dost starší Portugalsko vřele doporučuji, procestoval jsem, krása! Jezdím 3 - 5 x ročně ("do světa"). Skotsko bych bral a v plánu mám Indii.
Hodně štěstí přeji (nejen při hledání), mějte se krásně, Jiří
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Alika ~ Ahoj Atiko,
ráda bych se k tobě občas přidala.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Alika ~ Ahoj, pokud budeš něco plánovat, tak napiš, jsem na tom stejně jako ty.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Ahoj, jsem na tom podobně, tak až budeš něco plánovat, tak klidně napiš.
Awa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Awa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Awa
před 4 lety
Ahoj Aliko, asi k sobě nemáme daleko, mohly bychom se potkat a popovídat si o našich představách o cestování.
j8tu
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
j8tu
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
j8tu
před 4 lety
@Alika ~ mám stejný problém - nemám někdy s kým cestovat...a co třeba Sardinie - začátek května...Portugalsko bych též mohla.
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@Awa ~ Ahoj. Tak proč se nepotkat někdy? Co navrhuješ ?
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@Opavan ~ Zdravím Opavane . Podle toho cestování jsi docela akční a pak věk je jen číslo. Já se trochu obávám těch "exotických" zemí , ale proč to někdy nezkusit. Pokud tě zaujalo Skotsko, tak třeba se můžeme někdy, někde na půl cesty mezi Opavou a Šumperkem potkat a třeba něco domluvíme.
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@anonym ~ Ahoj. Proč ne ? Jak něco budu plánovat můžu se ti ozvat nebo si můžeme více napsat o plánech nebo někde splolečně na výlet ?
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@anonym ~ Ahoj. Proč ne ? Jak něco budu plánovat můžu se ti ozvat nebo si můžeme více napsat o plánech nebo někde společně na výlet zde v českých končinách ?
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@j8tu ~ Ahoj. Sardinie, tu jsem už navštívila. Ale rozhodně neprobádala celou , takže ničemu se nebráním. Ten květen je dobrý termín, jen bych asi vyzkoušela místa, kde jsem nebyla a když mi v životě ještě zbyde čas, tak se zase vracet.
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alika
před 4 lety
@anonym ~ Ahoj. Proč ne ? Jak něco budu plánovat můžu se ti ozvat nebo si můžeme více napsat o plánech nebo někde společně na výlet zde v českých končinách ?
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
@Alika ~ Ahoj Aliko, není pro mne problém se setkat, zajet... stačí napsat. Můj @ je v mém profilu. Z GB "znám" jen Londýn, jinak jsem tam nikde víc nebyl.
Budu se těšit, dej na sebe odkaz, Jiří

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů