Stopem do Litvy

Vloženo: 19. prosince 2018
Poslední příspěvek: 9. ledna 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj Cestovatelé. Má někdo zkušenosti z poslední doby s "pobaltskými zeměmi"? Chci projet Litvou, Lotyšskem a Estonskem do Talinu a trajektem do Helsinek. Díky za informace. A nezkoušel jste někdo Litvu stopem?

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ahoj. Byl jsem stopem v Estonsku a zpět (Polsko, Litva, Lotyšsko). Bohužel je to cca 6 let a jak víte situace se v tomto směru dost změnila i u nás. - Polsko stopem pohoda, Litva také. Lotyšsko bylo trochu horší, občas jsem popojel busem. Estonsko super - Litva a Lotyšsko se dobře domluvíte rusky, v estonsku také, ale spíš doporučuji angličtinu - anglicky překvapivě umí hodně lidí a mají ji rozhodně raději...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Jela jsem 2018 na Nord Capp touto stranou. Mne zajímají místa zjevení Panny Marie. Celé pobaltí je snadno srovnatelné s nami. Stop asi nemusí být problém. Mslím, že mají trošku starší autopark a nevede asfaltka úplně každou vesnicí. Určitě ale hodně doporučím v Litvě Horu křížů ,https://cs.wikipedia.org/wiki/Hora_k%C5%99%C3%AD%C5%BE%C5%AF která ve mne zaenchala nejhlubší dojem za poslední roky. Poměrně rovinaté. země, pro mne dost skrytě značené. Navigace nutná. Trajekty do Helsinek mají různé ceny, kdy brzy ráno jsou nejlevnější a cena přes den je i 4násobná. Rezervace není nutná.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů