Řecko od 2 699 Kč
Zobrazit zájezdy

Sunset Beach Preveza

Vloženo: 26. února 2019
Poslední příspěvek: 19. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Prosím bude letos otevřen tento hotel?

Odpovědi 3 odpovědi

Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Podle informací, které se mi podařilo dohledat, by měl být hotel trvale uzavřen. Není v nabídce žádné CK ani na portálech pro rezervace hotelů, nemá aktivní webové stránky a na Google mapách a Facebooku je informace, že je hotel trvale uzavřen.
Mirecek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mirecek
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Mirecek
před 5 lety
@Tom_D ~ Tome moc dekuji za odpověď jsi jediný kdo to dokazal zjistit prosím nevíš o nakem hotelu který se nachází poblíž? moc jsem si to tam zamilovala děkuji s pozdravem Eva z Markvartic
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
@Mirecek ~ Omlouvám se za opožděnou reakci. Snažil jsem se hledat, ale bohužel bez výsledku. Zdá se, že žádná česká CK nemá žádné zájezdy do této části Řecka V největší blízkosti jsou zájezdy na Lefkádě a v letovisku Parga.
Zkuste se mrknout, jestli nejsou zájezdy v nabídce některé zahraniční CK, pokud pro Vás není problém popojet za hranice. Případně je možnost koupit si samostatnou letenku do Prevezy a individuálně si zabookovat některý z hotelů v této oblasti.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů