Mykonos od 12 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety na Mykonosu, co vidět?

Vloženo: 11. prosince 2019
Poslední příspěvek: 13. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
FilipRichtr
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
FilipRichtr
Dobrý den, přítelkyně si poručila koncem léta Mykonos. Ani jeden jsme tam nikdy nebyli. Poradíte, co vidět a jaké výlety na Mykonosu podniknout? Kde se vám nejvíce líbilo?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@FilipRichtr ~ Dobrý večer,
tento překrásný ostrov jsem navštívila dvakrát, doporučuji si sem ale zajet mimo hlavní sezónu, kdy městečko praská ve švech pod nátlakem turistů. Ideální dobou pro návštěvu je jaro a podzim. Počasí je příjemně teplé a slunečné, a zároveň si můžete užít poklidnou a romantickou dovolenou.
Určitě si udělejte výlet do města Mykonos, kde se můžete kochat krásnou řeckou architekturou místních domů. Doporučuji se zde i ubytovat, jedná se o skvělý výchozí bod. Ve městě můžete mimo jiné navštívit větrné mlýny. Překrásný západ slunce můžete pozorovat z vyhlídky nad městem - u větrného mlýnu Boni. Pláže tu jsou nádherné všude, doporučuji například Paraga beach nebo Elia beach. Vydat se také můžete k majáku Armenistis.
Dále si zajeďte lodí na ostrov Delos, kde se nachází archeologické naleziště zapsané na seznamu UNESCO, a jedná se také o rodiště řeckých bohů Apolla a Artemise. Pokud by se vám chtělo, můžete prozkoumat další okolní ostrovy jako je Syros nebo Paros, které rozhodně stojí za shlédnutí!
Maruška26
nová členka nová členka /
Maruška26
nová členka nová členka / před 5 lety
Maruška26
před 5 lety
@FilipRichtr ~ Mykonos byl opravdu úžasný, ale město se mi zdálo přelidněné a celý ostrov je šíleně předražený, pokračovali jsme ještě na Tinos. Ten je spíše bez turistů a na pohodu Pak ostrov Delos - nádhera! Co ale musím říct, tak Mykonos má ale opravdu překrásné uličky, kostel Paraportiani, což je komplex pěti kostelů, větrné mlýny a je to prý ostrov gayů a lesbiček

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů