Benidorm od 15 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Výlety z Benidormu

Vloženo: 21. prosince 2017
Poslední příspěvek: 23. prosince 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj. Jedeme na začátku sezony na dovču do Benidormu. Nechceme ale celou dobu strávit jen tam, bylo by prima i něco vidět. Máte někdo nějaký nápad kam se vypravit? Auto si půjčovat nechceme, tak výlet dostupný místní dopravou. Díky.

Odpovědi 1 odpověď

Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 6 lety
Tomek
před 6 lety
Z Benidormu se dá samozřejmě veřejnou dopravou na spoustu míst, ale možná zkuste využít nabídky cestovních agentur, které vypravují z Benidormu výletní autobusy na atraktivní místa v okolí. Určitě vám poradí ve vašem hotelu. Pokud nemáte svého delegáta můžete zkusit se zastavit v kanceláři českého zastoupení, tam nějaké informace také určitě seženete. Jinak já osobně doporučuji výlet do městečka s hradem Castillo de Guadalest. Krásné výhledy na hory a přehradu, starobylé městečko, zajímavé etnologické muzeum a můžete tam nakoupit skvělé místní produkty (med, olivový olej...) Do galerie dám pár foteček pro představu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů