Využíváte někdo Czech skipas?

Vloženo: 1. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 3. listopadu 2019
nový člen nový člen /
Alena123
nový člen nový člen / před 14 dny
Alena123
Mohla bych se prosím zeptat zda tu někdo používá Czech skipas? Pro jaká zimní střediska to platí? Jsou skipasy přenosné nebo to je vázané na jméno? A přišlo vám, že se to vyplatilo, když jste si to po sezóně spočítali? (Nevíte zda existuje třeba i nějaký evropský skipas?) Děkuji

2 odpovědi

Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 12 dny
Jitka_V
před 12 dny
@Alena123 ~ Koukám, že je to 20 lyžařských středisek..ale pro dospělého 11 tisíc? To je docela mazec, to se musí vyplatit někomu, kdo fakt jezdí často.
LaFemme
nový člen nový člen /
LaFemme
nový člen nový člen / před 12 dny
LaFemme
před 12 dny
@Alena123 ~ Teď jsem četla, že Špindl zavede proměnlivý ceny skipasů. Když bude plno, tak budou ceny vyšší a když prázdno, tak nižší. Prý pak budou ceny začínat i na 250 Kč, což mi přijde super. Ačkoliv nejsem si jistá zda je někdy ve Špindlu prázdno..jinak prý letos všeobecně skipasy podraží. Nám stačí jezdit na jedno místo, max na dvě. takže nám by se ten czechskipass nevyplatil.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů