WizzAir - zkušenosti

Vloženo: 3. ledna 2019
Poslední příspěvek: 12. listopadu 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, máte tady prosím někdo zkušenost s leteckou společností WizzAir? Nikdy jsem s nimi neletěla. Jedná se o nízkonákladovku, mám se něčeho obávat? Ráda bych si přečetla vaše zkušenosti.

Odpovědi 8 odpovědí

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Obávat se určitě nemusíte, parkrát jsem s nimi letěl, služby odpovídají ceně Je potřeba si dát pozor na velikost zavazadel a provést odbavení online. Více o Wizz Air v průvodci.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Nedávno jsem s nimi letěla, problémy žádné, dokonce i příruční zavazadlo jsem měla větší než jejich udávané rozměry. Odbavení je nuté přes internet.
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 4 lety
Wasaku
před 4 lety
Dobrý den, za mě také spokojenost. Mrzí mě, že zrušili z Prahy většinu letů.
Lítali jsme s nimi několikrát a koupili si kvůli tomu na aukru tašku, jejíž rozměry odpovídaly přesně povoleným rozměrům. K našemu překvapení se tam vešlo docela dost.
Radar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Radar
před 4 lety
Ahoj, zrovna jsme se vrátili z Fuerteventury. To co se nám stalo ze společností WIZZ AIR je až neskutečné a dávejte si na tuto společnost pozor. Letenky jsem měl zakoupené pro dvě osoby cca 2 měsíce předem. Den před odletem jsme udělali on-line check-in a vše proběhlo v pořádku. Přišla potvrzujíci zpráva a my se tak vydali další den na letiště. Při odbavení na přepážce v Purto de Rosario nám bylo řečeno, že mají pouze jednu letenku a další bohužel není. V letadle není další místo a navrhují nám let o týden později na tuto zprávu samozřejmě reagujeme, že máme řádně zakoupenou letenku a chceme odletět tímto spojem. Další informace od nepříjemného nadřízeného, který byl povolán po delší hádce je taková, že nemámáme zakoupené sedadlo a ostatní cestující ano. Toto nás již samozřejmě více rozčiluje a stále tvrdíme, že máme zaplacené dvě letenky a jedno velké zavazadlo. Sedadlo je pouze za příplatek a není povinností si jej rezervovat při zakoupení letenky. Letenka je součástí sedadla pokud tedy Wizz AIR nespolupracuje s panem TAU
Stále si stojíme za tím, že máme nárok na letenky a chceme odletět. Je povolána policie, která se chová se nestandartně a kope nám do našeho vozíku se zavazadlem. Nekompromisně nás vyzývají opustit přepážku a vyžadují cestovní doklady. Po vyřešení jdeme opět k přapažce a dostáváme 2 letenky. Jedna s konkretním sedadlem druhá bez sedadla. Jelikož celá tato komedie zabrala více jak hodinu, máme zpoždění a utíkáme na odlet s tím, že se možná najde místo v letadle pokud někdo nenastoupí. Toto sice nechápeme,ale je to jediná možnost jak odletět. Jsme uplně poslední a gate se již zavírá... utíkáme přes celé letiště jelikož máme číslo 1 , které je na konci haly . Máme asi štěstí na letenku nám dopisují číslo sedadla, na které asi někdo nedošel. Nastupujeme a odlétáme V opačném případě měl jeden z nás přijít zpět na odbavení a tam by se řešilo jak celou věc kompenzovat a řešit. S nabídkou letu o týden později by to byla jistě ještě další nepřijemná záležitost. Dle obchodních podmínek musíte na tuto variantu přistoupit. Tyto OP ale nikdo nečteme ) Pokud tedy nechcete toto zažít při odletu a to máme nalétáno již hodně mil...vynechte tuto společnost při nákupu letenky. Stížnost a vyjádření budeme samozřejmě požadovat. Jsem zvědavý co nám WIZZ AIR napíše. Jednání policie a personálu v Puerto Rosariu si samozřejmě nenecháme líbit a podáme tam také stížnost. Toto se přece nemůže stávat a takovéto služby si neplatíme!!!
GumidekB
stálý člen stálý člen /
GumidekB
stálý člen stálý člen / před 4 lety
GumidekB
před 4 lety
@Radar napsal(a):
Den před odletem jsme udělali on-line check-in a vše proběhlo v pořádku. Přišla potvrzujíci zpráva a my se tak vydali další den na letiště. Při odbavení na přepážce v Purto de Rosario nám bylo řečeno, že mají pouze jednu letenku a další bohužel není.
Tohle moc nechápu. Když jste udělali chcek-in, tak jste přeci museli dostat palubní lístky. A na tom lístku je i číslo sedadla.
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 4 lety
Wasaku
před 4 lety
V těch horších věcech už dohnaly Ryan. Pokud poletite dva a víc a nekoupíte si místa v letadle, automaticky vás rozhodí, ideál každý na opačnou stranu letadla.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Na hladanie lacnych leteniek skuste tuto stranku - https://search.jetradar.com
Skrytý autor
Skrytý autor
před rokem
Skrytý autor
před rokem
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů