WizzAir - zkušenosti

Vloženo: 3. ledna 2019
Poslední příspěvek: 21. prosince 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
Dobrý den, máte tady prosím někdo zkušenost s leteckou společností WizzAir? Nikdy jsem s nimi neletěla. Jedná se o nízkonákladovku, mám se něčeho obávat? Ráda bych si přečetla vaše zkušenosti.

Odpovědi 7 odpovědí

Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 2 lety
Mikey
před 2 lety
Obávat se určitě nemusíte, parkrát jsem s nimi letěl, služby odpovídají ceně Je potřeba si dát pozor na velikost zavazadel a provést odbavení online. Více o Wizz Air v průvodci.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před rokem
Ovča
před rokem
Nedávno jsem s nimi letěla, problémy žádné, dokonce i příruční zavazadlo jsem měla větší než jejich udávané rozměry. Odbavení je nuté přes internet.
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před rokem
Wasaku
před rokem
Dobrý den, za mě také spokojenost. Mrzí mě, že zrušili z Prahy většinu letů.
Lítali jsme s nimi několikrát a koupili si kvůli tomu na aukru tašku, jejíž rozměry odpovídaly přesně povoleným rozměrům. K našemu překvapení se tam vešlo docela dost.
Radar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Radar
před rokem
Ahoj, zrovna jsme se vrátili z Fuerteventury. To co se nám stalo ze společností WIZZ AIR je až neskutečné a dávejte si na tuto společnost pozor. Letenky jsem měl zakoupené pro dvě osoby cca 2 měsíce předem. Den před odletem jsme udělali on-line check-in a vše proběhlo v pořádku. Přišla potvrzujíci zpráva a my se tak vydali další den na letiště. Při odbavení na přepážce v Purto de Rosario nám bylo řečeno, že mají pouze jednu letenku a další bohužel není. V letadle není další místo a navrhují nám let o týden později na tuto zprávu samozřejmě reagujeme, že máme řádně zakoupenou letenku a chceme odletět tímto spojem. Další informace od nepříjemného nadřízeného, který byl povolán po delší hádce je taková, že nemámáme zakoupené sedadlo a ostatní cestující ano. Toto nás již samozřejmě více rozčiluje a stále tvrdíme, že máme zaplacené dvě letenky a jedno velké zavazadlo. Sedadlo je pouze za příplatek a není povinností si jej rezervovat při zakoupení letenky. Letenka je součástí sedadla pokud tedy Wizz AIR nespolupracuje s panem TAU
Stále si stojíme za tím, že máme nárok na letenky a chceme odletět. Je povolána policie, která se chová se nestandartně a kope nám do našeho vozíku se zavazadlem. Nekompromisně nás vyzývají opustit přepážku a vyžadují cestovní doklady. Po vyřešení jdeme opět k přapažce a dostáváme 2 letenky. Jedna s konkretním sedadlem druhá bez sedadla. Jelikož celá tato komedie zabrala více jak hodinu, máme zpoždění a utíkáme na odlet s tím, že se možná najde místo v letadle pokud někdo nenastoupí. Toto sice nechápeme,ale je to jediná možnost jak odletět. Jsme uplně poslední a gate se již zavírá... utíkáme přes celé letiště jelikož máme číslo 1 , které je na konci haly . Máme asi štěstí na letenku nám dopisují číslo sedadla, na které asi někdo nedošel. Nastupujeme a odlétáme V opačném případě měl jeden z nás přijít zpět na odbavení a tam by se řešilo jak celou věc kompenzovat a řešit. S nabídkou letu o týden později by to byla jistě ještě další nepřijemná záležitost. Dle obchodních podmínek musíte na tuto variantu přistoupit. Tyto OP ale nikdo nečteme ) Pokud tedy nechcete toto zažít při odletu a to máme nalétáno již hodně mil...vynechte tuto společnost při nákupu letenky. Stížnost a vyjádření budeme samozřejmě požadovat. Jsem zvědavý co nám WIZZ AIR napíše. Jednání policie a personálu v Puerto Rosariu si samozřejmě nenecháme líbit a podáme tam také stížnost. Toto se přece nemůže stávat a takovéto služby si neplatíme!!!
GumidekB
stálý člen stálý člen /
GumidekB
stálý člen stálý člen / před rokem
GumidekB
před rokem
@Radar napsal(a):
Den před odletem jsme udělali on-line check-in a vše proběhlo v pořádku. Přišla potvrzujíci zpráva a my se tak vydali další den na letiště. Při odbavení na přepážce v Purto de Rosario nám bylo řečeno, že mají pouze jednu letenku a další bohužel není.
Tohle moc nechápu. Když jste udělali chcek-in, tak jste přeci museli dostat palubní lístky. A na tom lístku je i číslo sedadla.
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před rokem
Wasaku
před rokem
V těch horších věcech už dohnaly Ryan. Pokud poletite dva a víc a nekoupíte si místa v letadle, automaticky vás rozhodí, ideál každý na opačnou stranu letadla.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Na hladanie lacnych leteniek skuste tuto stranku - https://search.jetradar.com

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů