Zanzibar od 22 828 Kč
Zobrazit zájezdy

Zanzibar - ceny zájezdů

Vloženo: 29. prosince 2020
Poslední příspěvek: 20. ledna 2021
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 24 dny
DanaDianaNoymi
Nestačím se divit jak cestovní kanceláře jej zdražili,cena je vysoká .Byla jsem na Zanzibaru před dvěmi lety za 28 tisíc na 12 dní All inclusive přímo na pláži s příplatkem za neobsazené lůžko . A právě my let od Exim Tour ten jej prý letos nemá. Je mi z toho smutno ,jak cestovky napíši bez testů ale dají takovou cenu ,že bych ty testy vlastně stejně zaplatila A pro přestupu? Jak s testy?

Odpovědi 4 odpovědi

Mirdax
nový člen nový člen /
Mirdax
nový člen nový člen / před 10 dny
Mirdax
před 10 dny
Ano, letos drahé a přesto už skoro vše do března vyprodané.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 dny
DanaDianaNoymi
před 3 dny
@Mirdax ~ no neřekla bych , že vyprodané , mají stále i v lastech ale i tak drahé , jsou krásnější místa za stejnou cenu i levněji . Ale Češi si prostě myslí, je to bez testu a lítají a lítají , škoda peněz za Zanzibar
Mirdax
nový člen nový člen /
Mirdax
nový člen nový člen / před 3 dny
Mirdax
před 3 dny
@DanaDianaNoymi ~ My Zanzibar vzdali, možná teď dáme Kapverdy, začíná se létat od 5.5, sic také podražili, teď je tam trochu chladněji, ale člověk je tam za chvíli a za méně peněz více muziky.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 dny
DanaDianaNoymi
před 2 dny
@Mirdax ~ Přesně tak to Vám jediné schvaluji,tam stejně k výletům nic moc není ,když jsem vyšla z hotelu pusto , chudi lidé a nic .Moc to předražili

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

Nevybrali jste si?

Podívejte se na

Další akční nabídky

Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

Hlídač akcí